Ancelotti sprostował wypowiedź o Barcelonie

Looky

12 listopada 2015, 13:16

Twitter

60 komentarzy

Carlo Ancelotti chciał sprostować swoje słowa, które ukazały się w wywiadzie dla Daily Mail. Brytyjski dziennik zacytował wypowiedź włoskiego trenera, który miał stwierdzić między innymi, że Barcelona jest najlepszym klubem na świecie. Teraz Ancelotti tłumaczy, że nie użył dokładnie takich słów.

Na swoim koncie na Twitterze napisał: "chcę sprostować dwie rzeczy odnośnie mojego wywiadu dla Daily Mail. Ani ja, ani Paul Clement nie mieliśmy żadnych problemów z piłkarzami Realu. 1 - To co w wywiadzie odnosi się do epizodu w innym zespole, nie do Realu. 2 - Nie powiedziałem, że Barcelona jest najlepszą drużyną na świecie, ale raczej, że jest najtrudniejszym rywalem Realu Madryt. Zawsze mówiłem, że Real Madryt jest najlepszym klubem na świecie. Nic więcej. Pozdrowienia dla wszystkich".

Na końcu Ancelotti dodał jeszcze jeden wpis, będący podziękowaniem dla dziennikarza Matta Lawtona za wywiad: "dzięki Matt! To był dobry wywiad". Lawton odpowiedział: "@MrAncelotti w gruncie rzeczy musiałem odsłuchać go ponownie i ponownie, żeby to załapać. Szybko mówisz! Ale dobrze, że wyjaśniłeś".

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ktoś tu miał telefon od Pereza

@dge21: Spóźniłem się, przyznaję, że chciałem dodać post o identycznej treści :D
« Powrót do wszystkich komentarzy