Douglas ponownie kontuzjowany

Robert Wojtczak

29 października 2015, 14:04

256 komentarzy

Brazylijski obrońca Douglas ponownie zagości w pokojach lekarskich zamiast na boisku. Piłkarz doznał kontuzji, która wyklucza go z gry na osiem tygodni.

Douglas nie ma szczęścia w tym sezonie. W trakcie okresu przygotowawczego doznał naderwania mięśnia dwugłowego, który wykluczył go z gry na dwa miesiące. Wczoraj, w meczu 1/16 finału Pucharu Króla, po raz pierwszy od roku zagrał w pierwszym składzie Barcelony, ale jak się okazało dzisiaj, czeka go kolejna przerwa od piłki.

Już w trzeciej minucie po starciu z jednym z piłkarzy rywali Douglas otrzymał mocny cios w stopę. Zawodnik prosił o zmianę, ale ostatecznie zagrał cały mecz. Dzisiejsze badania wykazały, że w prawej stopie piłkarza doszło do pęknięcia kości łódkowatej i zawodnik będzie musiał pauzować przez osiem tygodni. To oznacza, że w tym roku już nie zagra.

Douglas Pereira
Douglas Pereira
  • Typ kontuzji:
  • Data odniesienia kontuzji: 28.10.2015
  • Przewidywany czas powrotu: Osiem tygodni

Kontuzja

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie rozumiem hejterów tutaj na forum. Te kontuzje, które ma są w dużej części pechowe, spowodowane przez wejścia przeciwników, więc czemu hejt na faceta ? OK, ma tych kontuzji wiele, ok, nie jest twardzielem, ale też ,,szklanką", mimo wszystko, bym go nie nazywał. Daleki jestem od mówienia, że jest/będzie on naszym zbawcą, topowym transferem, ale prawda jest taka, że facet nie miał okazji się pokazać, a gdy wreszcie ją miał, nie był najgorszym na boisku, mimo towarzystwa paru wychowanków Barcy... Nie twierdzę, podkreślam to, ze on jest dobrym transferem, ale też wieszanie na nim psów jest nie w porządku. Bo co ? Miał odmówić propozycji transferu do Barcy ? Jak już kogoś się naśmiewać to z zarządu klubu.
« Powrót do wszystkich komentarzy