Douglas ponownie kontuzjowany

Robert Wojtczak

29 października 2015, 14:04

256 komentarzy

Brazylijski obrońca Douglas ponownie zagości w pokojach lekarskich zamiast na boisku. Piłkarz doznał kontuzji, która wyklucza go z gry na osiem tygodni.

Douglas nie ma szczęścia w tym sezonie. W trakcie okresu przygotowawczego doznał naderwania mięśnia dwugłowego, który wykluczył go z gry na dwa miesiące. Wczoraj, w meczu 1/16 finału Pucharu Króla, po raz pierwszy od roku zagrał w pierwszym składzie Barcelony, ale jak się okazało dzisiaj, czeka go kolejna przerwa od piłki.

Już w trzeciej minucie po starciu z jednym z piłkarzy rywali Douglas otrzymał mocny cios w stopę. Zawodnik prosił o zmianę, ale ostatecznie zagrał cały mecz. Dzisiejsze badania wykazały, że w prawej stopie piłkarza doszło do pęknięcia kości łódkowatej i zawodnik będzie musiał pauzować przez osiem tygodni. To oznacza, że w tym roku już nie zagra.

Douglas Pereira
Douglas Pereira
  • Typ kontuzji:
  • Data odniesienia kontuzji: 28.10.2015
  • Przewidywany czas powrotu: Osiem tygodni

Kontuzja

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

DouGLASS :D On te kontuzje łapie chyba ze stresu, że musi wystąpić w 1 drużynie.

A tak na serio to szkoda. Jego czas chyba dobiegnie końca zanim się tak na prawdę zaczął. A myślałem, że może po już długim okresie trenowania z najlepszą drużyną na świecie wskoczy na jakiś przyzwoity poziom i będzie alternatywą dla Alvesa, którego forma po podpisaniu kontraktu wróciła na żenujący poziom. I znów będzie trzeba szukać PO a tylu było świetnych i młodych kandydatów to jak zwykle się Barto popisał.
« Powrót do wszystkich komentarzy