Sergi Roberto: Nie będę powtarzał, że nie ma takiego drugiego jak Messi

Ola

13 września 2015, 12:05

AS

56 komentarzy

Sergi Roberto po zwycięskim meczu z Atlético pojawił się w strefie mieszanej, by opowiedzieć o swoich odczuciach dziennikarzom.

- Boisko Atlético jest trudne, ale od początku stawiliśmy temu czoła. Przeprowadziliśmy dwa dobre ataki i zdołaliśmy wygrać mecz. Musimy teraz dalej podążać w takim rytmie.

- Nie będę powtarzał, że nie ma drugiego takiego piłkarza jak Messi. Wszedł z ławki i rozstrzygnął losy spotkania. Trzeba być dumnym, że mamy go w drużynie.

- Jestem zadowolony ze swojej pozycji. Pomagałem drużynie w ataku i obronie i zdobyliśmy trzy punkty.

- W ostatnich czasach wygrywamy z Atlético, mamy nadzieję, że tak będzie dalej, bo to trudny rywal. Trzeba to kontynuować.

- To był trudny wyjazd, ale jest już za nami, czas myśleć o Romie. To ważny mecz.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (56)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze