Jeszcze rano informowaliśmy, że Alen Halilović może zostać wypożyczony na sezon 2015/16 do Sportingu Gijón. Teraz już wiadomo, że operacja ta nie dojdzie do skutku, gdyż zgody na takie rozwiązanie nie wyraził ojciec, a zarazem reprezentant zawodnika.
Jak podał dziennik El Comercio, Sejad Halilović zdecydowanie nie zgodził się na wypożyczenie swojego syna do drużyny, która dopiero co awansowała do Primera División z drugiej ligi. Ojcu piłkarza przede wszystkim zależy, aby Alen znalazł się w kadrze Chorwacji na mistrzostwa Europy w 2016 roku, a do tego potrzebne są dobre występy w silnym europejskim klubie. Dlatego też chce on, aby Barcelona znalazła dla jego syna zespół, który w najbliższym sezonie będzie występować w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy.
Kandydatami do wypożyczenia młodego piłkarza Dumy Katalonii w dalszym ciągu pozostają Borussia Dortmund, Stoke City i West Ham.
Komentarze (75)