Messi: Pedro zasługuje na wszystko

Makaj

12 sierpnia 2015, 00:31

AS/Marca

26 komentarzy

FC Barcelona

FCB

Herb FC Barcelona

5:4

Herb FC Barcelona

Sevilla FC

SFC

  • Wtorek, 11 sierpnia 20:45
  • Dinamo Arena, Tbilisi
  • Canal +

Po meczu, w którym Leo Messi został uznany za najlepszego gracza, czterokrotny zdobywca Złotej Piłki na gorąco ocenił boiskowe wydarzenia.

Krótka analiza spotkania
"Zaczęliśmy bardzo dobrze, zrobiliśmy istotną różnicę. Później staraliśmy się za wszelką cenę utrzymać spokojne tempo gry, ale doszło do zbyt dużego rozluźnienia i w efekcie skomplikowaliśmy sobie mocno życie, mając praktycznie wygrany mecz".

"Bardzo ważne było rozpoczęcie sezonu od wygranej. Ten mecz dużo nas kosztował i tym bardziej doceniamy smak zwycięstwa. Teraz czas na kolejne trofeum w spotkaniach z Athletikiem".

Powtórka sześciu pucharów
"Krok po kroku, do tego daleka droga. Na razie myślimy o meczach z Athletikiem i udanym początku ligi".

Dominacja na boisku
"Straciliśmy bramkę, ale zrobiliśmy wszystko, by odwrócić bieg wydarzeń. Mieliśmy piłkę i zdobywaliśmy gole".

Pedro
"Zasłużył na wszystko za to, co dał i daje temu klubowi. Nie wiem, jaka będzie jego przyszłość, to on musi podjąć tę decyzję. Mamy nadzieję, że zostanie z nami".

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobrze że nie doszło do karnych. Już sobie wyobrażałem decydujący karny dla Barcy w piątej serii, podchodzi Pedro, nie strzela i przegrywamy. Prawo Murphiego. Dobrze że tak sie nie stało bo dzieci na tej stronie pozabijały by pedro z przed monitorów.

Maly,wielki Messi!

Ciekawe gdzie są te komentarze, krytykujące Pedro za wszystko. Wczoraj znów nie zagrał może wybitnie, ale zdobył gola na wagę pucharu. To jest tego typu zawodnik. Może nie grać dobrze, ale strzeli najważniejszego gola.

Trzeba życzyć Pedro powodzenia w Menu . Tam będzie przynajmniej częściej grał . Tutaj kiedy jest MSN rzadko by mu się zdarzało zagrać cały mecz .Dla jego dobra lepiej żeby odszedł .

Brawo Pedro, mam nadzieję, że to nie ostatni puchar w Barcy.

Messi wiele dobrego przeżył na boisku z Pedro grali ze sobą dawniej non stop. Teraz jest inaczej i pewnie Pedro odejdzie z Barcy tak przeczuwam.

Barca to wielka rodzina :)
konto usunięte

Leo złotą piłkę masz już prawie w kieszeni, ale wciąż zamykasz usta krytykom co psy na tobie wieszają. Leo zawsze będziesz mistrzem nad mistrzami

PEDROOOO>>> PEDROOOO>>> PEDROOOOO>>>

"Później staraliśmy się za wszelką cenę utrzymać spokojne tempo gry, ale doszło do zbyt dużego rozluźnienia i w efekcie skomplikowaliśmy sobie mocno życie, mając praktycznie wygrany mecz" No właśnie, dobrze, że nie owija w bawełne typu "o ja jebie, nie wiem jak to się stało, to pewnie wina sędziego"

Skoro Leo jest prezydentem Barcelony to Pedrito na pewno zostanie
; -)

Messi zasługuje na statue przed Camp Nou, tak jak Michael Jordan przed United Center w Chicago.

Messi i Suárez wciąż mają szansę na strzelenie gola we wszystkich sześciu rozgrywkach. Muszą trafić jeszcze w SPH i KMŚ.

Pedro naprawdę jest wielki,po prostu specjalista od finałów!
konto usunięte

Messi: Pedro zasługuje na wszystko a Ty zasługujesz na 5 Złotą Piłkę!!

D10S.