Jutro decyzja sądu w sprawie strajku

Łukasz Lewtak

13 maja 2015, 15:50

Sport

2208 komentarzy

Nie doszło do porozumienia pomiędzy LFP a AFE (Związek Hiszpańskich Piłkarzy – przyp. red.) na dzisiejszym spotkaniu obu stron w Audiencia Nacional, w związku z czym organ ten przełożył na jutro podjęcie decyzji o tym, czy planowany w Lidze strajk jest legalny, czy nie.

Na dzisiejszym spotkaniu pojawili się zarówno Javier Tebas (szef LFP), jak i Javier Rubiales (szef AFE), jednak jako że skonfliktowane strony nie doszły do porozumienia, ostateczną decyzję o legalności strajku wyda sędzia.

Jednocześnie UEFA i FIFA wystosowały list do hiszpańskiego rządu, grożąc wykluczeniem hiszpańskich drużyn z rozgrywek międzynarodowych z powodu możliwego wpływania władzy wykonawczej na działania Hiszpańskiego Królewskiego Związku Piłki Nożnej (RFEF).

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (2208)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze
« Powrót do wszystkich komentarzy