Bramka i trzy asysty Deulofeu w meczu Hiszpanii U-21

Ola

31 marca 2015, 09:30

Weloba.es

957 komentarzy

Reprezentacja Hiszpanii do lat 21 pokonała wczoraj Białoruś 4:0 w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w León. Udział przy wszystkich bramkach miał Gerard Deulofeu, który strzelił jednego gola i zanotował trzy asysty.

W drużynie U-21 wystąpiło pięciu zawodników, którzy obecnie lub w przeszłości reprezentowali barwy FC Barcelony: Bellerín, Samper, Munir, Denis Suárez i Deulofeu. Spośród nich najbardziej brylował ten ostatni, który walnie przyczynił się do każdego gola swojej drużyny. W 25. minucie Katalończyk dogrywał piłkę w pole karne, a Shatsilouski pechowo skierował ją do własnej siatki. Po przerwie wypożyczony do Sevilli napastnik, pełniący wczoraj funkcję kapitana La Rojity, sam wpisał się na listę strzelców, bez większych problemów pokonując bramkarza rywali. Trzeciego gola zdobył zawodnik rezerw Barçy Munir El Haddadi, który musiał jedynie trafić do pustej bramki po podaniu od Deulo. Wynik spotkania w 60. minucie ustalił Moi Gómez.