Munir może zostać wypożyczony

Ola

3 marca 2015, 12:21

Sport

65 komentarzy

Jak donosi dziś Sport, Munir El Haddadi, napastnik drużyny rezerw, w przyszłym sezonie może odejść na wypożyczenie do innego klubu. Jest to jedna z alternatyw, jakie rozważa dyrekcja sportowa FC Barcelony.

Dopóki Luis Suárez był zawieszony, Munir pełnił znaczącą rolę w pierwszym zespole Barçy. Zdołał nawet zadebiutować w seniorskiej reprezentacji Hiszpanii. Jednak dziś można powiedzieć, że rozwój napastnika zahamował. Piłkarz wciąż trenuje z drużyną Luisa Enrique, ale gra w zespole Barcelony B. Taka sytuacja nie wydaje się korzystna dla zawodnika.

Dyrekcja sportowa klubu rozważa więc wypożyczenie gracza o marokańskich korzeniach do lepszej ligi niż Segunda División. Ostateczna decyzja zostanie podjęta jednak dopiero po presezonie. Z pewnością kwestia wypożyczenia Munira będzie też zależeć od tego, czy Luis Enrique pozostanie na ławce trenerskiej Barçy, choć na tę chwilę nic nie wskazuje na to, że miałoby być inaczej.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie wiem dlaczego ale dla mnie lepiej prezentuje się Sandro, świetnie się porusza i ma lepszą skuteczność. Jak najbardziej jestem za wypożyczeniem któregoś z nich.

@MGregor: Z Sandro będą piłkarze:) Munir jest dla mnie jak Tello i Cuenca- szablonowi zawodnicy. Przewidywalni.

@konikroni: Cuenca przewidywalny? Uważam przeciwnie, akurat kreatywności i techniki mu nie brakuje, raczej tężyzny fizycznej i zdrowia.

@Elvith: Nie brak. Mimo to dla mnie jest przewidywalny. Operuje na skrzydle przyklejony jak rzep psiego ogona. Zero zejścia do środka, nieszablonowosci jaj u neya, hazarda, messiego. Zobacz jak oni wchodzili do drużyn. Messi od poczatku zaskakiwal i nie przyklejal się do skrzydła.

@konikroni: Bo Messi gral na prawym skrzydle a jest lewonozny, wiec schodzil do srodka, to chyba logiczne? Chociaz u ciebie to....

@Pyrzo_Barca: Jest mnóstwo skrzydłowych, którzy są np. lewonożni i z lewego skrzydła wchodzą do środka. Messi był tutaj tylko przykładem, ale jak to bywa w Twoich komentarzach- okazałeś niezrozumienie i agresję:) Tak na szybko może Ci przetoczę Marcelo. Co prawda to jest lewy obrońca, ale jest lewonożny, bardzo dobry i często schodzi do środka.
« Powrót do wszystkich komentarzy