Vermaelen wrócił do pracy w Ciutat Esportiva

Gołąbka

8 grudnia 2014, 13:36

FCBarcelona.es

15 komentarzy

Po zwycięstwie z Espanyolem wszyscy dostępni piłkarze Barcelony wrócili do pracy i rozpoczęli przygotowania do meczu Ligi Mistrzów z PSG. W Ciutat Esportiva pojawił się również kontuzjowany Vermaelen.

Piłkarze Barcelony nie mieli czasu na świętowanie zwyciestwa z lokalnym rywalem. Podopieczni Luisa Enrique rozpoczęli dziś rano przygotowania do środowego meczu Ligi Mistrzów z PSG na Camp Nou, w którym będą rywalizować o pierwsze miejsce w grupie.

Luis Enrique miał dziś do dyspozycji wszystkich dostępnych piłkarzy pierwszej drużyny oraz Munira z Barçy B. Przypomnijmy, że ze względu na nagromadzenie kartek z PSG nie zagra Dani Alves. W Ciutat Esportiva stawił się dziś także Thomas Vermaelen, który rozpoczął rekonwalescencję po operacji.

Przed treningiem pięciu piłkarzy - Iniesta, Rakitić, Bravo, Messi i Jordi Alba - zostało poddanych kontroli antydopingowej przeprowadzonej przez hiszpańską AETSAD (Agencia Española de Protección de la Salud por el Deporte).

Kolejny trening został zaplanowany na wtorek. Po jego zakończeniu odbędzie się konferencja prasowa Luisa Enrique i jednego z zawodników.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Przed treningiem pięciu piłkarzy - Iniesta, Rakitić, Bravo, Messi i Jordi Alba – zostało poddanych kontroli antydopingowej przeprowadzonej przez hiszpańską AETSAD (Agencia Española de Protección de la Salud por el Deporte)."

Patrząc na najwyżej oceniony komentarz w głównym artykule ("Na kłopoty Leo Messi") chyba nawet wiem, kto za tym stoi ;)
Najważniejsze żeby Thomas w końcu wrócił do gry zostawiając kontuzje daleko za sobą. Będę mocno ściskał kciuki aby w końcu wrócił do gry i zapomniał o tym fatalnym początku przygody z Barceloną.

da Mathiu na prawą albo masherano, ewentualnie bartre. Tam skrzydłowy (pewnie da Pastore lub Lusas) z PSG będzie scinal do srodka wiec nie zdziwie się jak da Ryżego...nie da adriano wg.mnie i znowu zaskoczy czyms L.E

Oj chyba douglas zagra oby zagral przyzwoicie
konto usunięte

Montoya-Trybuny

Zapewne zagra Adriano bo kto inny przeciez nie Montoya

O Boże fuj, no tak. Przecież Alves nie zagra :D Ciekaw jestem na kogo postawi Lucho, pewnie na Adriano. Douglas jeszcze chyba jest bez formy