Abelardo: Luis Enrique jest w stanie kierować Barceloną

Gołąbka

2 listopada 2014, 17:35

FCBarcelona.es

86 komentarzy

Trener Sportingu uważa, że Barcelona ma świetny skład, i jest przekonany, iż Katalończycy wywalczą trofea.

Abelardo Fernández, trener Sportingu Gijón, odwiedził Miniestadi z powodu meczu z Barçą B. Przy okazji powiedział kilka słów na temat pierwszej drużyny katalońskiego klubu i trenera Luisa Enrique. „Jest wystarczająco zdolny do kierowania tą Barceloną. Trzeba podkreślić, że zespół poprawił się w wielu aspektach w porównaniu do ubiegłego sezonu”.

Asturyjski trener, który chciał bronić swojego „brata”, przyznał, że „lepiej, że takie porażki mają miejsce na tym etapie sezonu”. Jasne dla niego jest, iż „zespół pójdzie po więcej. Ma niesamowitą drużynę, aby tego dokonać, i jestem przekonany, że zdobędą tytuły”.

Abelardo odniósł się również do pracy psychologa Barcelony, Joaquína Valdésa. „Jego praca ma fundamentalne znaczenie. To osoba, którą bardzo dobrze znam. Jest Asturyjczykiem, tak jak ja i Luis Enrique. Jesteśmy przyjaciółmi”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mówiłem , że czasy Guardioli to będziemy wspominać przez kilka dobrych lat. Był to człowiek z klasą i z głową i własnym pomysłem. Guardiola odszedł tiki taka umarła.

@AdrianM11: trzeba jednak wspomnieć o tym, że w ostatnim sezonie Pepa nie działało już to tak świeżo...

@Galford: Bo tiki taka już umierała. Wiedział , że nie da rady już bo przeciwnicy za bardzo znali nasza taktyke. Wystarczył Autobus i juz 0-0 mecz się kończył. Fakt faktem za czasów Guardioli Real był po prostu słaby przechodził wielkie zmiany.
« Powrót do wszystkich komentarzy