Mascherano: Jestem szczęśliwy, że zagrałem w linii pomocy

Łukasz Lewtak

19 października 2014, 12:00

AS

120 komentarzy

Po meczu z Eibarem Javier Mascherano mówił w strefie mieszanej o swoim występie na pozycji defensywnego pomocnika.

„Są rzeczy do poprawienia, jednak jesteśmy na dobrej drodze. Wygraliśmy z niełatwym przeciwnikiem. Jestem szczęśliwy, że zagrałem w Barçy na pozycji defensywnego pomocnika”.

Trudności z otwarciem wyniku: „Mimo tego, że nie możemy strzelić gola w pierwszej połowie, nie tracimy nadziei. W grę wchodzi również zmęczenie przeciwnika”.

Odzyskanie miejsca: „Nie patrzę na to w tych kategoriach, staram się robić to, o co mnie proszą. Nie myślę o byciu głównym bohaterem. Każdy ma swoje zadania”.

Xavi: „Wiele rzeczy, jakie o nim powiedziano, wyszło z prasy. Nie słyszałem, aby cokolwiek mówili moi koledzy”.

El Clásico: „Wiemy, że jeśli osiągnięmy dobry wynik na Bernabéu, możemy odskoczyć w tabeli. Trzeba też liczyć na Atlético. Najważniejszy jest następny mecz, ten wtorkowy. Aby dobrze przystąpić do El Clásico, musimy wygrać z Ajaksem”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (120)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze