22 września 2014, 13:00

FCBarcelona.es

48 komentarzy

Brazylijczyk zmaga się z urazem lewej kostki, a Chorwat ma kontuzję lewej nogi.

W poniedziałek rano Neymar i Rakitić poddali się fizjoterapii. Po wczorajszym meczu Brazylijczyk zmaga się z kontuzją lewej kostki, a Chorwat ma problem z lewą nogą. Ich dostępność na najbliższych treningach zależy od rozwoju sytuacji.

Przypomnijmy, że obaj zawodnicy pojawili się na Ciutat de València w podstawowym składzie. Neymar rozpoczął festiwal strzelecki, posyłając piłkę do bramki w 34. minucie. Zaledwie 10 minut później Rakitić strzałem z dystansu podwyższył wynik na 2:0. Po otrzymaniu uderzenia w kostkę Brazylijczyk został zmieniony na początku drugiej połowy.