Juventus myśli o Pedro

Gołąbka

15 września 2014, 15:22

Mundo Deportivo

200 komentarzy

Włoskie media informują, że usługami napastnika Barcelony zainteresował się Juventus, który będzie chciał wypożyczyć Pedro już w najbliższym okienku transferowym.

We Włoszech donoszą, że Juventus chce wzmocnić drużynę napastnikiem i myśli o ściągnięciu Pedro Rodriqueza. Juan Mata, którego chciała wcześniej Stara Dama, jest ważnym graczem Manchesteru United, który zapłacił za niego Chelsea 45 milionów euro.

Pedro, mimo wybiegnięcia na murawę w dwóch ostatnich meczach od pierwszej minuty (Villarreal i Athletic), ma coraz mniejszą rolę w drużynie. Jego sytuacji przyglądają się uważnie niektóre kluby. Messi i Neymar są nietykalni, a Munir zaliczył świetny start sezonu. Dodając do tego zbliżający się powrót Luisa Suáreza, możemy być pewni, że pochodzący z Wysp Kanaryjskich piłkarz będzie musiał mocno walczyć o miejsce w składzie.

Kontrakt 27-letniego Pedro wygasa w 2017 roku. Juve wycenia go na 15-20 milionów euro. Jak donosi Calciomercato, klub z Turynu powalczy o jego usługi już w najbliższym okienku transferowym. Juventus myśli o wypożyczeniu gracza z prawem do jego kupna.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (200)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze
« Powrót do wszystkich komentarzy