Nowy spot reklamujący Barçę Luisa Enrique

Krzysztof Majewski

10 września 2014, 17:20

FCBarcelona.es

88 komentarzy

Luis Enrique oraz jego piłkarze są bohaterami nowego spotu zrealizowanego przez kataloński klub. Wideo zachęca kibiców Barçy do wiary w nowy projekt zespołu, który będzie bronił barw blaugrana w sezonie 2014/2015.

Muzyka rozbrzmiewa, podczas gdy Leo Messi wchodzi po schodach łączących murawę Camp Nou z tunelem prowadzącym do szatni. Iniesta wolnym krokiem stąpa po płycie boiska, a Sergio Busquets przypatruje się pustym trybunom stadionu. Tym obrazkom towarzyszy głos lektora mówiącego: „Nie istnieją marzenia nie do spełnienia dla tych, którzy nie boją się za nimi podążać”.

Następnie w spocie pojawia się Rafinha, a przed nim widnieje wielki napis „więcej niż klub”, znajdujący się na trybunie bocznej Camp Nou. Pewnie maszerującemu Neymarowi towarzyszy głos: „Posiadanie wielkich marzeń czyni cię lepszym…”, a zaraz potem widzimy Luisa Suáreza, który powoli wstaje z murawy boiska, a w tle słyszymy: „… jednak ich spełnianie czyni cię wyjątkowym”.

Tak rozpoczyna się spot, który FC Barcelona wyprodukowała, aby zachęcić kibiców swojego klubu do wiary w zespół podczas nowego, już rozpoczętego sezonu, w którym zawodnicy oraz sympatycy Blaugrany ponownie mają wielkie nadzieje oraz marzenia związane z drużyną.

Po serii akcji zespołowych Katalończyków, indywidualnych zagraniach oraz bramkach, Luis Enrique jest bohaterem ostatniego ujęcia spotu, gdzie obok niego pojawia się napis: „Wszystko rozpoczyna się na nowo”.

Ten trwający prawie minutę spot został wykonany w języku angielskim, hiszpańskim oraz katalońskim i został rozpowszechniony na wszystkich portalach związanych z FC Barceloną. Wykonano również krótszą, 20-sekundową wersję spotu, która będzie pokazywana podczas tego tygodnia w telewizji w trakcie trwania bloków reklamowych.

Barça rozpoczęła obecny sezon, spełniając założenia, dzięki czemu samotnie prowadzi w tabeli hiszpańskiej La Liga. Katalończycy mogą pochwalić się dorobkiem sześciu punktów po dwóch kolejkach oraz żelazną defensywą (żadnego straconego gola). Co więcej, zespół wydaje się odzyskiwać cechy, jakie wyróżniały go podczas jego najlepszych okresów.

W obecnym sezonie zobaczymy wielu nowych zawodników: Ter Stegena, Rakiticia, Masipa, Rafinhę, Mathieu, Bravo, Luisa Suáreza, Douglasa oraz Vermaelena, którzy będą występowali po wodzą nowego szkoleniowca Barcelony, Luisa Enrique.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Aż mnie ciarki przeszły :D
Po prostu musieli dać siatę na Ronaldo ;)

@mikiFCB: Ronaldo gwiazda,nawet na oficjalnym filmiku Barcelony jest :D
« Powrót do wszystkich komentarzy