Douglas zaprezentowany

Ola

29 sierpnia 2014, 15:45

Mundo Deportivo, Twitter

859 komentarzy

Już dziś Douglas Pereira oficjalnie zostanie nowym zawodnikiem Barcelony. Po podpisaniu kontraktu odbędzie się prezentacja piłkarza na tradycyjnej konferencji prasowej. Zapraszamy na relację z pierwszego dnia brazylijskiego obrońcy w klubie.

20:05 Kończy się pierwsza konferencja Douglasa w barwach Barcelony. Zapis wypowiedzi zawodnika oraz Mestre i Zubizarrety wkrótce pojawi się na FCBarca.com. 

19:40 Takim filmikiem został przywitany nowy nabytek Barcelony.


Douglas' presentation przez fcbarcelona

19:30 Rozpoczyna się konferencja prasowa Douglasa.

19:00 Douglas na murawie Camp Nou.

18:35 Zawodnik podpisał już 5-letni kontrakt.

18:10 Za kilka minut nastąpi oficjalne podpisanie umowy, a następnie prezentacja brazylijskiego zawodnika. Link do transmisji znajdziecie pod tym newsem.

16:16 Potwierdzono, że Douglas będzie występował z numerem 16. Ostatnio należał on do Sergio Busquetsa, który jednak od tego sezonu gra z odziedziczoną po Puyolu piątką.

16:00 Z ciekawostek: Douglas do Barcelony z São Paulo leciał tym samym samolotem, co ojciec Neymara, który wybrał się w odwiedziny do syna. Oczywiście nowy zawodnik Blaugrany nie omieszkał wypytać Neymara Seniora o miasto i klub.

15:45 Dziś rano Douglas Pereira przyleciał do Barcelony. Nowy piłkarz Barçy ma już za sobą pierwszą rozmowę z klubową telewizją, a także badania medyczne, które przeszedł pomyślnie. Za około godzinę piłkarz powinien podpisać kontrakt.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby tylko wraz z przejęciem numeru Busqetsa nie odziedziczył jego dziadostwa...

@SmoothCriminal: Nie przesadzaj już....Busi po prostu był bez formy:)

@SmoothCriminal: Busi to jeden z najlepszych defensywnych pomocników na świecie top 10

"Jeden z najlepszych"? Naprawdę jesteś aż tak zaślepiony jego świetną formą sprzed 3-4 lat? Przez cały sezon 13/14 był przeciętny, z kilkoma lepszymi meczami.

@dasouzar11: Jemu może chodziło o to żeby też tak nie symulował jak Sergio w 2010 i 2011 roku.

@SmoothCriminal: Skoro jego grę nazywasz dziadostwem to znaczy ze słabo znasz się na piłce. Gdyby nie Busi to Barca , nawet ta z przed lat nie była by taka sama i nie osiągnęła by tylu sukcesów.

@darostomil: Durny jesteś i tyle. Przecież obecnie prezentuje dno i o to chodzi. Sobie możesz wymieniać jego zasługi, ale za zasługi się nie gra. Beznadziejny jest od 2 lat i tylko zaślepieni tego nie widzą.
« Powrót do wszystkich komentarzy