Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Ola

26 sierpnia 2014, 09:30

264 komentarze

Za­pra­sza­my do krót­kie­go przeglądu dzi­siej­szych wy­dań hisz­pańskiej pra­sy spor­to­wej. O czym piszą Sport, Mun­do De­por­ti­vo, AS i Mar­ca? Prze­ko­na­cie się po­niżej.

Mundo Deportivo pisze dziś o formule Luisa Enrique. Dziennik przybliża nam grę nowej Barçy, zwracając uwagę m.in. na charyzmę trenera i odważne stawianie na canterę. Na okładce znalazła się również informacja o ośmiu meczach zawieszenia (cztery w lidze i cztery w Superpucharze) dla Diego Simeone. Jego drużyna zremisowała wczoraj z Rayo Vallecano, z kolei Real Madryt wygrał z Córdobą 2:0. To nie wystarczyło jednak kibicom, którzy wygwizdali Królewskich za słabą grę.

Na okładce Sportu zagościł dziś Munir. Kataloński dziennik przybliża historię tego utalentowanego nastolatka, który aby trafić do Barçy musiał... obciąć włosy. Kolejnym tematem, na którym się skupiono, jest transfer Douglasa. Przedstawiciele Barçy są już w Brazylii, by dopiąć ostatnie szczegóły pozyskania tego zawodnika. Ponadto przeczytamy o zwycięstwie Realu oraz remisie Atlético w pierwszej kolejce La Liga.

Marca skupiła się dziś na wczorajszym spotkaniu Realu i gaszącym pożary Cristiano. Jego bramka na 2:0 w 89. minucie, gdy Córdoba była bliska remisu, wyciągnęła zespół z tarapatów. Dla Królewskich nie był to udany debiut, zabrakło rytmu i płynnej gry. Warto zauważyć, że Benzema zakończył swoją posuchę strzelecką. Widzimy także wzmianki o karze dla Simeone i remisie Atlético z Rayo oraz zajawkę materiału o Munirze.

„Madryt cierpiał, dopóki nie pojawił się Cristiano" - tak podsumował spotkanie Królewskich AS. Dziennik podkreślił dobry występ Córdoby, która mogła nawet zremisować na Santiago Bernabéu. Odejście Di Maríi sprawia, że Ancelotti musi ponownie ułożyć swój zespół. Przeczytamy także o spotkaniu Atlético z Rayo, w którym ewidentnie widać było brak Ardy Turana i Raúla Garcíi. Najlepszym zawodnikiem drużyny z Vallecas był Aquino. Nie zabrakło też oczywiście wzmianki o zawieszeniu Diego Simeone.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czy na stronie pojawi sie moze tlumaczenie tego artykulu o Munirze ze Sportu? Brzmi ciekawie :)
« Powrót do wszystkich komentarzy