Neymar broni ojca

Monika Kamińska

4 lipca 2014, 11:45

45 komentarzy

Brazylijski napastnik FC Barcelony odpowiada na swoim profilu na Instagramie na informacje na temat swojego ojca

„Ten dziennikarz jest źle poinformowany i nieodpowiedzialny”. To odpowiedź Neymara na wiadomość, jaką opublikowano na temat jego ojca, który jest rzekomo zamieszany w akcję odsprzedaży wejściówek na mecze mistrzostw świata w Brazylii.

W swoim komentarzu Neymar nawołuje autora tekstu, by pokazał swe zdolności i sprzedawał gazetę lepszym sposobem: „Mówieniem prawdy”.

Dziennik A Folha wiąże spisek nie tylko z ojcem brazylijskiego mistrza, ale również z byłym selekcjonerem Dungą, Juniorem Baíano, Carlosem Alberto, a także z Roberto de Assisem, byłym piłkarzem i menedżerem swojego brata, byłego gracza Blaugrany, Ronaldinho. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie wiem jaka jest prawda w tej sprawie, ale ojcowie Neymara i Messiego są mocno zachłanni. Jeden i drugi wykorzystuje syna by się bawić i zarobić.

Wiesz to z tych artykułów. Dlaczego uwzieli się na najlepsze gwiazdy? Dlaczego nie ma nic o rodzicach Alby albo S. Roberto? Tylko ciągle zamieszanie wokół Neya i Messiego? Przypadek? I z reguły przed ważnymi meczami ;)

@JordiAlba18: nie przypadek, raczej większa kasa i większe możliwości jej mnożenia

@JordiAlba18: Nie szukaj spisku tam gdzie nie trzeba. Te afery krążą od początku sezonu a nawet przed rozpoczęciem(z wyjątkiem tej w tym artykule). Bardziej bym się skupił jak wyeliminować ich ojców tak, by piłkarze tego nie odczuli. Ja tak samo bym bronił swojego ojca jak oni. Nie wiem tylko czy oni wiedzą o przekrętach, o wyzysku czy mają małą albo w ogóle nie mają tej świadomości. Wydaje mi się, że Neymar i Messi skupiają się najbardziej na futbolu i o finansach wiedzą tylko ile mają zarobku w kontrakcie.

@pomi11: No tak, synowie nie wiedzą, ale ty wiesz. Może opowiesz nam coś o tych przekrętach i wyzysku.

@LeB: Gdzie ja napisałem, że wiem? Tylko przypuszczam. Druga sprawa to może źle się wyraziłem. Bardziej "nie wiedzieli", bo teraz tak jak cała opinia publiczna "dzięki" prokuratorom, dziennikarzom się dowiedzieli. Zapewne i dwójka wspomnianych graczy też zaczęła zwracać uwagę na to co wyrabiają ich ojcowie, jednak ze względu na PR oraz bądź co bądź miłość do rodziców publicznie tego nie wyrażają.
« Powrót do wszystkich komentarzy