Bartomeu: Martino wiedział o Luisie Enrique

Gołąbka

30 maja 2014, 22:32

AS

84 komentarze

Prezydent Josep Maria Bartomeu był gościem programu Al Primer Toque w Onda Cero, gdzie mówił o bieżących sprawach klubu.

Nowi piłkarze: „Transfery będą w swoim czasie. Czasami są szybciej. Są kluby, które chcą sprzedawać, i takie, które tego nie chcą. Mamy doświadczenie”.

Sprzedaż zawodników: „Są gracze, na których liczymy, ale później chcą odejść w związku z transferami. Nie chcemy, aby ktoś był niezadowolony”.

Słowa Messiego po przybyciu do Argentyny: „Nie wpadamy w panikę ze względu na słowa Messiego. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ ulepszyliśmy jego kontrakt i mamy nadzieję, że rozegra wielkie mistrzostwa świata”.

Puyol: „Odszedł od nas jeden z najlepszych środkowych obrońców. Ten, kto przyjdzie, będzie inny”.

Wybory: „Powiedzieliśmy, że nie będzie wyborów po odejściu Rosella. To jest zgodne ze statutem i tak zrobimy. Rozumiem, że niektórzy się z tym nie zgadzają, ale statut jest prawomocny”.

Zubizarreta: „Mocno wierzę w Zubiego. To jedna z osób, które lepiej pracowały. Nie tylko on odpowiada za transfery. Stoi za tym więcej ludzi takich jak trenerzy, kierownicy… Kiedy robimy coś dobrze, robimy to razem. Kiedy zawodzimy, zawodzimy wszyscy”.

Tata: „O jego odejściu wiadomo było kilka dni przed zakończeniem sezonu. Spotkaliśmy się z Tatą i Zubim i podjął decyzję o odejściu. Rozstaliśmy się za porozumieniem stron. To była bardzo dojrzała decyzja. Zakończyła się relacja zawodowa, ale przyjaźń wciąż trwa. To osoba, która nie zostawia cię obojętnym. Wiedział o Luisie Enrique. Powiedział nam nawet, żebyśmy zaczęli szukać trenera jak najszybciej”.

Luis Enrique: „To trener wykształcony w Barcelonie. Kiedy odchodził z rezerw, powiedzieliśmy, że zobaczymy się później. Jasne jest dla niego to, czym jest Barcelona. Widzieliśmy, że bardzo się cieszył”.

Przeciwności: „To nie wymówka, ale w tym roku wydarzyły się rzeczy, których nigdy w tym klubie nie widziano. Sprawa z FIFA, Messim, Neymarem, a przede wszystkim sytuacja Tito. Ta drużyna jest bardzo silna i bez zapominania o tym, co się stało, wydobrzeje”.

Alves: „Kiedy ściągnięto Alvesa, ludzie mówili, że był bardzo drogi, a teraz zdajesz sobie sprawę, że był spektakularny”.

Messi: „To był dla niego ciężki rok ze względu na kontuzję. Ten uraz był długi, ale w ostatnich meczach widać było, że chce się podobać. Nawet na niepełnych obrotach może być najlepszy na świecie”.

Arda: „Nie jest to piłkarz, którego obserwujemy. To wielki zawodnik”.

Villa: „Barcelona nie otrzyma pieniędzy, jeśli nie przedłuży kontraktu z Atlético. Jeśli to zrobi, otrzymamy je”.

Koke: „Jest spektakularny. Każda drużyna by go chciała, ale Atlético go nie sprzeda, ponieważ chce utrzymać poziom”.

Głęboka odnowa: „To głęboka odnowa. Nie podam kwoty, którą wydamy. Powiem tylko, że mamy środki, aby ją przeprowadzić”.

Xavi: „Ma obowiązujący jeszcze przez dwa lata kontrakt. Niedawno go odnowił i trenerzy na niego liczą, ponieważ jego wkład ma podstawowe znaczenie”.

Neymar: „Zrobił to, o co go proszono. Inny futbol. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest skromny i jest teraz jednym z pięciu najlepszych piłkarzy świata. Wszystko to, co wydarzyło się w związku z doniesieniem ze strony socio, miało wpływ”.

Guardiola: „Guardiola ma dużo do zrobienia w naszym klubie”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

„Guardiola ma dużo do zrobienia w naszym klubie” - interesujące :D
« Powrót do wszystkich komentarzy