Bild: Javi Martínez myśli o opuszczeniu Bayernu

Gołąbka

6 maja 2014, 14:00

Mundo Deportivo

117 komentarzy

Pomocnik Bayernu Monachium i reprezentacji Hiszpanii, Javi Martínez, rozważa możliwość opuszczenia bawarskiego klubu prowadzonego przez Pepa Guardiolę. O sprawie informuje niemiecki Bild.

Według niemieckiej gazety, która nawiązała kontakt z doradcą Martíneza, Margaritą Garay, piłkarz nie jest zadowolony ze swojej roli w drużynie w tym sezonie, po tym jak w ubiegłym roku był kluczową częścią zespołu, który wygrał Bundesligę, Puchar Niemiec i Ligę Mistrzów.

W tym sezonie piłkarz łączył występy na pozycji pomocnika z grą jako środkowy obrońca. Często był zmuszony do zajęcia miejsca na ławce rezerwowych.

25-letni Martínez, który przybył od Bayernu latem 2012 roku, jest najdroższym piłkarzem w historii bawarskiego klubu. Zapłacono za niego 40 milionów, a jego kontrakt obowiązuje do czerwca 2017 roku.

W gronie drużyn, do których może trafić były piłkarz Athleticu, wymienia się Manchester City i Arsenal. Kilka dni temu informowaliśmy, że również Barcelona jest zainteresowana usługami zawodnika Bayernu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (117)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze