Tydzień z dwoma meczami na Camp Nou

Gołąbka

31 marca 2014, 12:45

FCBarcelona.cat

12 komentarzy

W tym tygodniu podopiecznych Gerardo Martino czekają dwa mecze na własnym stadionie. We wtorek Barcelona podejmie Atlético, a w sobotę zmierzy się z Betisem.

Sezon wchodzi w decydującą fazę. Kwiecień zaczyna się dla Barcelony tygodniem, który ma kluczowe znaczenie dla jej przyszłości. We wtorek Katalończycy podejmą Atlético Madryt w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów (20:45), a w sobotę w starciu z Betisem czeka ich jeden z siedmiu pozostałych „finałów” w La Liga (18:00).

Poza dwoma meczami podopiecznych Gerardo Martino czeka także pięć treningów. Pierwszy z nich rozpoczął się w poniedziałek o 11 w Ciutat Esportiva. Kolejny i jednocześnie ostatni przed ważnym meczem Ligi Mistrzów zaplanowano na wtorek na godzinę 11 na Camp Nou.

Po spotkaniu z Atlético zespół powróci do pracy w środę o 11 w Ciutat Esportiva. W czwartek drużynę czeka jedyny wolny dzień w tygodniu. W piątek rozpocznie ona przygotowania do ligowego meczu z Betisem. Spotkanie poprzedzi zgrupowanie.

W niedzielę zawodnicy zakończą tydzień sesją treningową o 11 na Camp Nou. Będzie ona służyć przygotowaniom do rewanżowego meczu Ligi Mistrzów z Atlético (9 kwietnia, 20:45). 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Trzeba docenić rywali,ale także zgarnąć dwa zwycięstwa :)

Barcelona wygra z Betisem na 10,000 %, ale z Atl. jestem mniej pewny.

Barca my zwyciężymy ... Barco wierze w ciebie wygramy w tym sezonie wszystko co się da !!!!

Nikt nam nie straszny jeśli zagramy na100% !!! VeB

Po zwycięstwo aż do finało LM

wie ktoś gdzie można obejrzeć ligę mistrzów w Łodzi? (jakiś pub czy coś)

Najlepiej by bylo wygrac z Atletico ze 2-0, ale bedzie mega ciezko... najwazniejsze, zeby nie stracic punktow

Patrząc na dyspozycję Betisu i ich pozycję - może to być kolejna "szansa" na umocnienie swojej "wiary?" w końcowy sukces =).

Dwa zwycięstwa

Po zwycięstwa!