Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Znamy miejsce i datę finału Pucharu Króla

 20 lutego 2014, 18:11

 Ola

Źródło: Mundo Deportivo

 63 komentarze

Przedstawiciele Barcelony i Realu spotkali się dziś na obiedzie w stolicy Hiszpanii, by podjąć decyzję odnośnie miejsca i terminu finału Pucharu Króla. Ustalono, że to spotkanie odbędzie się w środę 16 kwietnia o 21:30 na Mestalla.

Reprezentanci obu klubów spotkali się z władzami Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej. Kataloński zespół reprezentowali dyrektor generalny Antoni Rossich i dyrektor Javier Bordas. Natomiast Real Madryt oddelegował Emilio Butragueño, Manuela Redondo i Carmen Álvarez.

Obie drużyny znowu zmierzą się w Walencji, gdzie grały już ze sobą w 2011 roku. Podział biletów będzie taki sam jak wtedy. Każdy zespół otrzyma 19 350 wejściówek (po 40% pojemności stadionu) w cenie oscylującej między 45 a 240 euro. Pozostałe bilety pozostaną w rękach Federacji.

- Wybór stadionu był jasny, a dzięki temu terminowi będziemy mieli więcej czasu na przygotowanie się do ewentualnego półfinału Ligi Mistrzów - przyznał po zakończeniu spotkania Javier Bordas.

- W 2011 roku rozgrywaliśmy mecz finałowy między półfinałami Ligi Mistrzów i oba kluby bardzo to odczuły - stwierdził z kolei Emilio Butragueño.

Udostępnij:

Komentarze (63)

Gorące tematy