• Camp Nou
  • TVP Sport

Przypominamy zasady, jakimi kierujemy się podczas wystawiania not: kryterium oceny graczy. Pamiętajcie, że przekonująca argumentacja może zawsze wpłynąć na zmianę ocen. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż słowa „przekonująca" i „argumentacja" nie są równoznaczne z „dla mnie Montoya 4, a Messi 6,25". Tylko rzeczowe i kulturalne komentarze będą brane pod uwagę.

Oceniający: Ściah, challenger

Ciekawy mecz pod względem eksperymentów taktycznych Gerardo. Fàbregas przed przerwą w ataku i w roli lidera środka pola po wejściu Pedro. Ibi w roli niby-Cesca, a potem Masche spróbowany jako... niby-Xavi.

Jose Manuel Pinto

90

• 6
  • 0
Jak zwykle dostarczył nam wesołości, gdy w 14. minucie z dala od bramki starł się bark w bark z rywalem przy holowaniu piłki. Z tą samą niezachwianą pewnością swego chwytał górne piłki. Poza tym miał w meczu sporo udanych wyjść na 10-15 metr. Dobrze przewidywał przebieg akcji zaczepnych gości i lot piłki na ulewnej murawie. Bez szans przy straconym golu i bez obciążeń w meczu. 0 strat.
0 0 0 0 0
11 100% 0 0 0

Martin Montoya

90

• 7
  • 0
Aktywny na połowie rywala. Odważnie w akcjach zaczepnych, dobrze współpracował z Alexisem. Na różne sposoby dogrywał w pole karne, kilka takich akcji mogło się podobać. W 16. minucie dobrze ustawiony na przedpolu własnej bramki, zablokował groźne prostopadłe podanie. Nie miał wiele pracy w obronie. Duży udział przy golu na 3:1. Ogółem zostawił po sobie lepsze wrażenie niż statystyki.
1 1 0 0 7
77 86% 0 3 5

Carles Puyol

90

• 7
  • 0
Do przerwy bardzo wstrzemięźliwy w obronie, pozwalał zbierać przechwyty Songowi i Bartrze. Poległ w powietrznym starciu z Vyntrą. Gol zdecydowanie dodał Puyolowi ikry. Po przerwie więcej inicjatywy w grze obronnej Kapitana, pewnie wychodził do piłek i aktywniej przecinał akcje rywali. Świetny w długich podaniach: 5/5!
1 1 0 1 2
52 96% 0 1 4

Marc Bartra

90

• 7
  • 0
Duet stoperów dobrze się uzupełniał. Bartra był w nim specem od zadziornych wyjść z piłką i robił to świetnie, jak w 14., 36., 38. i 57. minucie. W chwili zagrożenia najskuteczniej chronił Pinto ode złego (np. 22', 42'). W innych sytuacjach czujnie asekurował kolegów. Miewał rzadkie chwile dekoncentracji, które bilansował aktywnością ofensywną przy stałych fragmentach gry. Solidny występ bez historii.
0 0 0 1 4
57 89% 0 3 5

Adriano Correia

90

• 8
  • 0
Od początku meczu rzadziej niż Montoya ruszał do przodu, ale jak już zabrał się do roboty, to zrobił się remis. Bardzo ważny dla przebiegu meczu gol. Kolejne świetne wejście ofensywne w 44. i róg, po którym zespół wyszedł na prowadzenie. Potem jeszcze dwukrotnie próbował "zalutować" z daleka. W obronie bez zarzutu, poza pojedynczą sytuacją z samej końcówki meczu, gdy dał się objechać. Czterema przechwytami wspomógł obronę, która pozwoliła gościom oddać 2 strzały, 0 celnych.
4 2 0 0 5
78 94% 1 0 4

Alexandre Song

90

• 7
  • 0
Nierówny występ Kameruńczyka. Od pierwszych minut i w przekroju całego meczu działał dobrze jako stacja przekaźnikowa, niemal każda akcja szła przez jego nogi. Co ważne, jego gra nie traciła na jakości w miarę zbliżania się do atakowanego pola karnego. W 8. minucie popełnił jednak stratę, po której kontra, róg i gol. Choć jego złe zagrania mogły razić oczy, percepcję zmienia skala. Miał aż 131 podań z 95-procentową skutecznością! Poza akcją bramkową niczego poważnego nie zawalił, za to brał wydatny udział w kreacji próbując w rozegraniu także trudniejszych rozwiązań. Żółta słuszna, ale zatrzymał groźną kontrę. Ocena z gatunku "dobry -".
2 0 0 1 6
131 95% 0 1 8

90

• Bramka samobójcza
  • 4
  • 0
Niefortunnego "swojaka" odreagował potem ostrą grą i słuszną żółtą kartką. W rozegraniu bezpłciowy. Podawał niedokładnie sprawiając kłopoty kolegom, długa piłka raz mu wyszła, raz nie. Sporo gry na alibi, bo przez cały występ miał tylko jeden udany drybling. Niczym nie błysnął w rozegraniu, co przy 87-procentowej celności podań raczej stanowi zarzut. Długimi fragmentami meczu niewidoczny.
0 0 0 1 11
95 87% 0 3 2

Andrés Iniesta

46

• 7
  • 0
Nieuchwytny w swoich salwach z piłką dla rywali, którzy faulowali go 4-krotnie w ciągu pierwszej "półgodziny" meczu. Próbował napędzać akcje, ale tym razem nie podejmował prób zagrań śmiercionośnych. Raczej otwierał przestrzenie na skrzydle (Tello, Adriano), grał klepki (Cesc!) i realizował się w pressingu (przechwyty!), a show robili inni.

• 0
Bez litości kręcił obrońcami Levante na swojej stronie. W początkowej fazie meczu kilka świetnych dryblingów na skrzydle i penetracji w pole karne. Wyjściem na 30. metrze spod pressingu w 15. minucie po "benefisie" Pinto zasłużył sobie na oklaski całego Camp Nou. Potem Chilijczyk lekko przygasł i odpalił w drugiej połowie. Dwa gole i asysta po świetnym zachowaniu przed polem karnym.

• 0
Szkoda, że w pierwszej połowie nie próbował strzelać, ale to detal. Kapitalnie operował piłką i wybierał optymalne rozwiązania w zarodku akcji. Świetna współpraca z Iniestą na przedpolu bramki Jimeneza, udane powroty w strefę środkową. Podanie do Pedro z drugiej połowy to prawdziwy majstersztyk. Lider całej ofensywy i kapitan statku "Manita". W przerzutach Cesca po skrzydłach 100% skuteczności; na tak trudnej murawie - szacunek. Gol i asysta to ozdoby dla ogólnej wartości artystycznej.
2 1 0 1 9
77 88% 4 2 1

Cristian Tello

90

• 7
  • 0
Z dużym ciągiem na bramkę od początku, widać było ochotę do gry. Mimo to w pierwszej połowie tak sobie. Przewidywany przez rywali, mało dawał drużynie i złe strzały, ale pojedynczymi zagraniami (podanie do Adriano miód malina!) i wybornym rzutem rożnym zmienił obraz swojej gry. W drugiej połówce lepiej, jakie on podanie potrafił wykonać prostopadłe! Miał mniej miejsca i grał bardziej koleżeńsko, z kolegami, czego najlepszym dowodem akcja na 3:1 i świetne podanie do Montoi!
4 1 1 1 6
41 88% 5 1 3

Pedro

44

• 7
  • 0
Fajnie wprowadził się na boisko. Trochę sobie pohasał, bo po przerwie i golach Alexisa zrobiło się pod bramką Levante znacznie luźniej niż w pierwszej odsłonie. Raz dostał kapitalną gałę od Fabsa i strzelił nieźle z trudnej pozycji. Solidna, dobra zmiana.
2 1 0 0 2
25 92% 0 0 5

Ibrahim Afellay

21

• 6
  • 0
Próbowany na rozegraniu zagrał poprawnie, ale chyba tylko tyle. Plus za strzał i 1 kluczowe podanie, ale w jego grze zabrakło dokładności na lepszą notę.
1 1 0 0 3
26 88% 1 0 1

Javier Mascherano

12

• 7
  • 0
Uspokoił grę, bardzo ciekawie zaprezentował się w środku pola i w duecie z Songiem. W niespełna kwadrans miał aż 7 udanych przerzutów - specjalność "Szefunia" kuchni.
0 0 0 0 1
34 97% 0 0 0

pewnie jakby grał Busquets to by dostał z 7,0 - 8,0 za to że się nazywa Segio "beton" Busquets.

Strasznie mnie martwi dyspozycja Sergi Roberto... Dostaje duzo minut i niestety nie potrafi tego wykorzystac. W ostatnim meczu zagral po prostu beznadziejnie...
11 strat to o wiele za duzo jak na jeden mecz, szczegolnie, ze w tym meczu nic nie pokazal w ofensywie co mnie strasznie martwi. Ja rozumiem, ze jest mlody i dopiero oswaja sie z gra w pierwszym skladzie, ale musimy od niego czegos wymagac.
Sergi na zastepce Xaviego sie OBECNIE nie zapowiada, bo brakuje mu tego spokoju w rozgrywaniu pilki i nie wprowadza spokoju w srodku boiska i tak jak juz pisalem, nic nie wnosi do ofensywy.
Troche szkoda, ze Thiago nie zostal w Barcelonie, bo teraz z pewnoscia dostawalby wiecej minut, tak jak dostaje je Sergi, a mysle, ze Thiago bylby lepszym nastepca Generala.
No coz... Pozostaje nam czekac na lepsze wystepy naszego wychowanka. Byc moze jego forma i umiejetnosci w koncu eksploduja i pokaze, ze zasluguje na miejsce na boisku. Wiem,ze jest mlody i dlatego absolutnie go nie przekreslam, ale jestem zawiedziony jego obecna grą.

"Jak donosi bardzo rzetelny dziennikarz Cadena SER, Sique Rodriguez, Barça doszła do porozumienia z Borussią Mönchengladbach w sprawie transferu Marca-André Ter Stegena. Kataloński klub zapłaci latem Niemcom za dwudziestojednolatka 12 milionów euro, a sam piłkarz podpisze kontrakt do 2019 roku. Oficjalnie transfer Ter Stegena zostanie przez Barcelonę ogłoszony w momencie, gdy swój nowy klub poda Victor Valdés.

Wcześniej pojawiały się plotki, jakoby Ter Stegen miał w kontrakcie klauzulę w wysokości 10 milionów euro. Dziennikarz Cadena SER potwierdził tę informację, jednak dodał, iż ta wartość obowiązuje wyłącznie kluby z Niemiec."

Offtop:
Diego powraca do Atletico!

Nie do końca rozumiem 6,5 dla Iniesty, a 7 dla Tello.
Andres popisał się wieloma celnymi przerzutami, dokładną i uważną grą w środku pola, nie zaliczył chyba więcej niż 3/4 strat (mogę się oczywiście mylić), swoimi podaniami kilkukrotnie otwierał partnerom drogę do bramki przeciwnika. Poza tym warto wziąć pod uwagę fakt, że wrócił po prawie 2- tygodniowej przerwie spowodowanej kontuzją. Nie wydaje mi się, by został ocenione adekwatnie do swojej gry. Apeluję do redakcji o podwyższenie oceny dla Iniesty, oczywiście nie do 8, ale np. do 7, maksymalnie 7,5.
Myślę, że jak na pierwszy mecz po powrocie zagrał dobrze i zasługuje, by bardziej go docenić :-)
Pozdrawiam i życzę miłych ferii

Ale Thiago i tak dużo nie grał dlatego go sprzedali...
A Roberto tylko zaliczy kilka podań i tyle...

Jak oglądacie filmiki o piłkarzach to lepsze są dłuższe niż 3 min, czy krótsze do 2,5/3 min?

Szkoda że Davida Villi nie ma ;/, bo to byl i jest bardzo dobry zawonik

Od dłuższego czasu bardzo martwi mnie gra Roberto. Thiago jest o niego o 2 klasy lepszy ale on wybrał Bayern... i nikt nie starał się by został

"W rozegraniu bezpłciowy." WTF?! Bezbarwny jak już...

Joan Roman z Barcy B, , został wypożyczony do Villarreal.

Co gra Rafinha, dziś objazd lewą stroną w stylu Iniesty i idealne dorzucenie piłki na głowę. 1-0.

Sergi ma średnie szanse przy takiej biernej postawie w ataku.

W Hiszpanii idzie nam ok ale na myśl o ManC uginają mi się nogi. Oni grają piłkę nie z tej ziemi.

Właśnie odbywa się mecz pomiędzy Celtą Vigo i Granadą. Rafinha zdobył dzisiaj piękną asystę :-)

Racing ukarany grzywna w wysokosci 3000euro za wczorajszy protest pilkarzy. Ponad to druzyna nie zagra w Copa del Rey w przyszlym sezonie....
To jest dopiero skandal.

z tym valdesem to chyba jednak nieprawda? ale moze jest jakiś cud??? podono jednak ma zostać ale to są plotki to do końca nie wiem

A co do obrońcy to chciałbym aby Barca pokazała pazur i zrewanżowała się w końcu za Figo i ściągnęła Ramosa, duet Pique Ramos w repr. Hiszpanii jest rewelacyjny, idealnie się uzupełniają.

Taki offtop, ale Valencia sprzedała Canalesa. Kim oni będą grać?
A i Oliver Torrer wypożyczony z Atleti do Villareal , swoją drogą mają tam teraz całkiem fajną paczkę (min. Gio, Cani)

,,18:02 HISZPANIA Barcelona chce zatrzymać Victora Valdesa! Jak podało Radio Marca, teraz gdy odszedł Sandro Rosell i wobec nacisków Josepa Marii Bartomeu, bramkarz mógłby przyjąć nową ofertę Barcelony. Warunek jest jeden: takie same zarobki, jakie już rzekomo zaoferowało mu Monaco, a więc 10 mln euro za sezon. Teraz wychowanek FCB otrzymuje 6 mln.''

Źródło:Przegląd Sportowy.

Przepraszam za SPAM, ale chcę, aby nasz bramkarz został :)

Co z tego, że Aguerro wypadł jak jest tam jeszcze skuteczny Dzeko i niesamowicie spisujący się Negredo, jak dla mnie Negredo to był chyba jeden z najlepsszych transferów tamtego lata w ogóle.

To ja poproszę aby Valdes został na następny sezon, może dwa i wtedy będą grali na zmianę, jeden w lidze, a drugi w pucharze króla i Champions League i wtedy będzie ok. Najlepiej jakby Valdes został jeszcze na jeden sezon, wtedy Ter Stegen wiele może się od niego nauczyć, my nie będziemy tracić głupich bramek, bo Ter Stegen potrafi dość często kiksować, a i byśmy zarobili jeszcze na Valdesie z kilkanaście milionów.

W ogóle kto wystawia te oceny w redakcji, przecież większość komentujących tu prawie zawsze ma zastrzeżenia co do wystawionych ocen, może lepiej by było jak by obok ocen redakcji była możliwość wystawiania ocen przez użytkowników tej strony.

Ze wszystkich młodych talentów na świecie ja chcę mieć w Barcelonie w przyszłości Paula Pogbe, to obok Luisa Suareza na szpicy moje największe marzenie. Tylko jak pogodzić jego grę z grą Sergio Busqetsa, chyba że Pogba grał by na zmianę z Sergio jako dpś i z Iniestą jako pomocnikiem bo zarówno w defensywie jak i w ataku jest genialny, no może jeszcze nie ale już nie długo.

Orientujecie sie moze kiedy wroci Neymar?

Barcelona wystosowała oficjalne pismo, w którym zdementowała informację Radio Marca, jakoby klub miał zaproponować Valdesowi nowy kontrakt. "Szanujemy decyzję podjętą przez piłkarza", napisano.

Każdy tak wychwala Roberto pisze że powinien więcej grac, a jak gra to nic ciekawego nie pokazuje. Wydaje mi się, że powinniśmy albo kupić jakiegoś młooooodego pomocnika albo szukać w szkółce, bo według mnie Sergi na dłuższą metą nie da rady ;//

Jakby ktos zapomomnial to dzis, godz 20.30 Panathinaikos - FC Barcelona na zywo na kanale Fox.

Sorki ,że nie na temat ,ale ta strona bardzo przypomina mi Fcbarca.com :
Aguero podobno miesiąc przerwy...

Barcelona are trying to renew the contract of Victor Valdes (32). Despite pre-deal with Monaco, Valdes would be open to talk. [radio marca]

Wytlumaczy mi ktos dlaczego Pedro dostal 6,5 ? Ocena wyjsciowa to 5. Wiec podniesiono mu o poltora punktu ocene za ??? No wlasnie za co ? Ani nie byl aktywny, ani nie wygral zadnego dryblingu, ani nie popisal sie jakims zagraniem, jedynie co mozna o nim powiedziec to ze zmarnowal fajna pilke. Argumenty Pedro : Fajnie wprowadził się na boisko. - co to znaczy ? Trochę sobie pohasał, bo po przerwie i golach Alexisa zrobiło się pod bramką Levante znacznie luźniej niż w pierwszej odsłonie. - Tu bardziej jest napisane co sie wydarzylo po golach Alexisa.
Nie ma argumentu zeby Pedro dostal 6,5. po prostu naciagana ocena kolejny raz.

Tello 7 a Iniesta 6.5. Nie no suuuuper! Tello po jednym super meczu wrocil na "normalne tory". Przez wiekszosc pierwszej polowy prawie wcale niewidoczny, pozniej cos tam sie staral, ale wychodzilo mu roznie. Nie powiem, ze zawalil calkowicie, ale 7 moim zdaniem to mocno wygorowana ocena. 6-6.5 to max.

17:37 BARCELONA Klub chce zatrzymać Victora Valdesa! Jak podało Radio Marca, teraz gdy odszedł Sandro Rosell i wobec nacisków Josepa Marii Bartomeu, bramkarz mógłby przyjąć nową ofertę Barcelony. Warunek jest jeden: takie same zarobki, jakie już rzekomo zaoferowało mu Monaco, a więc 10 mln euro za sezon. Teraz wychowanek FCB otrzymuje 6 ml

Miło patrzy się na drużyne, która ma oceny 6 i wyżej (wyjątkiem jest Sergi) ). Jednak nie rozumiem oceny Tello. Moim zdaniem nie zasługuje on na 7. W pierwszej połowie niewidoczny. Może i chłopka chciał, był chętny do gry, ale kompletnie mu to nie wychodziło. W drugiej połowie nie zauważyłam wielkiej poprawy. Parę niezłych zagrań nie powinno tak podwyzszyć mu oceny. Moim zdaniem przynajmniej o pól oceny w dół.
Pozdrawiam.
Przepraszam, że nie na temat, ale muszę o czymś wspomnieć. Dlaczego cały czas ukazują się artykuły dotyczące wypowiedzi o Realu Madryt. Mam pytanie, czy Barcelona ma naprawdę jakiś z tym problem. Od tej napompowanej afery z transferem Neymara, cały czas pojawiają się głupie artukuły w pewnym sensie obrażające Real. Czy my naprawdę nie możemy się zająć własnym podwórkiem, nie bronię tu Realu, ale oni przynajmniej nie gadają takich głupot systematycznie co 2 czy 3 dni. Trochę mi za to wstyd, bo zarówno Reali i Barca to wielkie kluby. Pozdro

! Valdes po odejściu Rosella zastanawia się nad pozostaniem w Barcelonie!

Ocena dla Roberto to chyba żart? 4.0? Strzelił samobója, zwalniał cały czas akcje, jak dla mnie 2.0-3.0

Carles Escolán z Radio Marca donosi, że Victor Valdés może pozostać w Barcelonie! Według dziennikarza, bramkarz oczekuje od Barçy takich samych warunków jak od Monaco: 10 milionów euro rocznie (netto) i 20 milionów euro za podpis. Barça podobno jest się zgodzić na pensję w takiej wysokości, jednak nie chce płacić bonusu.

Wszyscy się zbroją... a przez całe okienko transferowe nawet nie usłyszałem plotki, że ktoś do nas przechodzi (oprocz transferu Ter Stegena).. nie jesteśmy na tyle mocni, żeby się nie zbroić..

According to Radio Marca, Victor Valdes might renew his contract with FC Barcelona
Ciekawe :)

Brawo barcelona :) Chelsea właśnie kupiła Kurta Zoume za 12 mln euro ;o ... śmieszne pieniądze za taki talent... no ale po co Nam ŚO ;)
ale adriano piepszną gola

6.6 przy ocenie to chyba pomylla?

Montoya jednak zasługuję na wyższą ocenę, ponieważ był bardzo aktywny z przodu oraz w obronie także sobie dobrze radził.

Bardzo podoba mi się gra Montoyi, przede wszystkim jest on stabilny w przeciwnieństwie do Alvesa który świetne zagrania przekłada, bezsensownymi stratami i dośrodkowaniami do kiboców, do tego Martin szybciej myśli i łatwiej sie odnajduje w grze drużynowej.

Tello 7 ?? :)

OFICJALNIE : Aguero wypada na miesiac !
Z jedenj strony dobrze z drugiej nie .. Lepiej dla Barcy , ale uwielbiam tego piłkarza i zycze jak najszybszego powrotu na boisko ! Trzymaj sie Kun !

Jaja z tymi ocenami panowie robicie. Każdemu przynajmniej o 0,5 pkt bym podniósł w szczególności Adriano bo mógł 2 bramki zawiesić, jedną otwierającą wynik, a drugą i tak sanchez dobił. Jak na obrońce to mecz kompletny zagrał bez objazdów i głupich strat. Alba pewnie by 8,5 dostał za wypracowanie 2 bramek.
Co Sergiego to jest różnica między swojakiem jaki strzelił np. Pique z Bayernem, a byciem nabitym w plecy. Gdyby Puyol nie dał się wyprzedzić to nie było by sytuacji. Iniesta też nic nie wypracował, a 6,5 dostał.

Oficjalnie: Aguero wypada na miesiąc gry!

na stronie Porto informacje wydaja się wiarygodne . City chce Mangale i Fernando

Afellay i Song minimum po 7.0 powinni dostać. Chyba tak mi sie wydaje.

Jeszcze slowo o Sergim Roberto. Chłopak ma talent to widac. Zreszta wypowiedzi o nim innych zawodników o czymś świadczą. Fakt, że gra bez ryzyka i mnie również to irytuje, ale tak jak od początku broniłem Alexisa i teraz wychodzi na "moje" tak będę bronił Sergiego. Chłopak od początku miał pod górke i bardzo długo nie dostawał szans. Jednocześnie wszędzie rosła nagonka jaki to on jest super zajebisty. oczekiwania rosły a on wciąż grzał ławe. Dodając do tego jego wiek i fakt,że w zeszłym sezonie był wciąz kontuzjowany i mało trenował to nie oczekujmy,że wyjdzie i przy takiej presji weźmie od razu cięzar gry na siebie. Dajmy mu czas a na pewno sie nie zawiedziemy tak jak oczarował nas Bartra tak bedzie z Sergim jestem tego pewien.

Wysoka ocena Songa ;o 6 strat na 8 odbiorów to niezbyt dobre statystyki, a wrażenia dobrego też nie było, więc nie bardzo wiem za co tak wysoko ;p Skuteczność podań wysoka, ale duża część z nich to zwykłe odklepywanie więc ja bym obniżył ;p

Witam trafily w moje rece koszulki na sprzedanie w okazyjnych cenach np Barca wyjazdowa na ten sezon rozmiar M jak rowniez trzeci komplet (czarna koszulka) z tego sezonu rozmiar xxl np taka http://tablica.pl/i/oferta/koszulka-fc-barcelona-wyjazdowa-sezon-2013-2014-oryginalna-CID87-ID4CLJP.html oraz inne

podwyższyłbym o 1 ocene Sergiemu a obniżył o 2 Songowi. Reszta ocen naprawde trafiona chociaz nie rozumiem jeszcze dlaczego Alexis i Cesc mają po równo. Myśle, że Alexis spokojnie mogł dostac 9 bo grał rewelacyjnie a do tego dwie bramki i asysta. czego chciec wiecej? Wracając do pierwszej dwójki to Sergi gra troche na alibi i to niedobrze, ale ogólnie gra coraz bardziej dojrzale i ma mało strat a z racji wieku i pozycji w druzynie mozna zrozumiec czasami brak odwagi w decydujacych momentach. Jesli chodzi o Songa to byl taki moment z dwa miesiace temu ze juz myslalem ze jednak cos z niego bedzie. przypominam sobie jednak Yaya Toure i dla mnie Song wypada bardzo słabo. A wczoraj mnóstwo niedokładnych podan i bardzo mało przechwytów. Ten facet jest defensywnym pomocnikiem i kawał z niego chłopa a gra dużo mniej agresywnie niz taki Alba na przykład...

Podobno Diego z powrotem w Atletico. Widać szykują się na 2 połówkę sezonu. Interesowali się Banegą, Capoue, Pastore, ale wybrali Diego moim zdaniem słusznie gość będzie teraz wypożyczony, a na koniec sezonu przejdzie za darmo

Oceny Iniesty względem Roberto trochę za wysokoa. Obaj bezproduktywni. Jedyna różnica polega na tym, że Andres częściej celnie zagrywał, ale czy aby na tyle żeby dostać 1,5 stopnia wyższą ocene? Nie wydaje mi się.

Z drużynami, które ustawiają autobus powinien grać Adriano. W ataku jest oszczędny, ale efektywny oraz ma świetne strzały z dystansu. Alba- nie oszukujmy się- ciągle biega w ataku, z czego nie wynika absolutnie nic, a zostawia za sobą pas startowy. Jordi jest dobry do otwartej gry, ale na autobusy zdecydowanie Adriano.

Iniesta ma 6.6? Jakaś nowa skala ocen chyba ;)

Do redakcji: Alexis zaliczył asyste przy trafieniu Cesca, i mysle, ze zaslugiwal na wyższa note i zdecydowanie ZM