Barcelona poznała cenę ter Stegena

Gołąbka

15 stycznia 2014, 16:25

Mundo Deportivo

70 komentarzy

Cena, którą Barcelona będzie musiała zapłacić za transfer, została ustalona między bramkarzem a jego klubem.

Marc-André ter Stegen jest głównym kandydatem do zastąpienia w bramce Barcelony Víctora Valdésa. Kilka dni temu zawodnik oficjalnie poinformował Borussię, że nie przedłuży swojego obowiązującego do 2015 roku kontraktu. Klub z Mönchengladbach wie, że tylko sprzedaż bramkarza latem zapewni mu finansową rekompensatę jego odejścia, i zdaje sobie sprawę, iż Barcelona musi sprowadzić golkipera, ponieważ Camp Nou opuszcza Víctor Valdés.

Jak donoszą źródła zbliżone do niemieckiego klubu, ustalono już cenę, którą Barcelona będzie musiała zapłacić za transfer. Opiewa ona na 12 milionów euro. Wydaje się, że transfer zostanie przeprowadzony bez przeszkód.

Wciąż niejasna jest przyszłość José Manuela Pinto. Kontrakt Andaluzyjczyka wygasa po zakończeniu sezonu i do tej pory ani bramkarz, ani klub nie przejawili zainteresowania jego przedłużeniem. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (70)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze