Deulofeu kontuzjowany

Gołąbka

16 grudnia 2013, 11:40

Sport

25 komentarzy

Zawodnik Barcelony przebywający na wypożyczeniu w Evertonie doznał w sobotę urazu i będzie musiał odpocząć od futbolu przez co najmniej sześć tygodni.

Podczas gdy Liverpool miażdżył na White Hart Lane podopiecznych Villas-Boasa, a Manchester United odzyskał wiarę, pokonując Aston Villę, kibice Evertonu wstrzymywali oddech, w oczekiwaniu na wiadomości dotyczące Gerarda Deulofeu. Katalończyk naderwał mięsień podczas sobotniego meczu z Fulham i będzie musiał pauzować przez przynajmniej sześć tygodni, co oznacza, że nie pojawi się na boisku do końca stycznia.

„Trzeba być spokojnym i czekać na ostateczne wyniki”, powiedział BBC trener Roberto Martínez. „Gerard to sprinter i to oczywiste, że ścięgno podkolanowe jest narażone na taki typ kontuzji”.

Deulofeu opuści co najmniej sześć meczów ligowych (ze Swansea, Sunderlandem, Southampton, Stoke City, Norwich i West Bromem), a także pucharowy pojedynek z Queens Park Rangers. Na boisko może powrócić na spotkanie z Liverpoolem na Anfield 28 stycznia.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (25)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze