FC Barcelona podpisała umowę z Intelem

Makaj

12 grudnia 2013, 17:20

FCBarcelona.com

23 komentarze

FC Barcelona osiągnęła porozumienie z amerykańską firmą Intel. Dzięki umowie gigant na rynku technologicznym pomoże drużynie z Camp Nou stać się jednym z najbardziej innowacyjnych klubów na świecie.

Logo nowego sponsora Barçy pojawi się na koszulkach zespołu. Będzie to dość nietypowy sposób promocji, ponieważ napis umieszczony zostanie po wewnętrznej stronie trykotu. Nowe koszulki zaprezentowali dzisiaj w Ciutat Esportiva Carles Puyol i Gerard Piqué w towarzystwie prezydenta Sandro Rosella. Obecna była również przedstawicielka firmy Intel, Deborah Conrad.

Dwie wielkie marki, jakimi są FC Barcelona i Intel, połączą siły, by wspólnie iść w kierunku innowacji. Intel zapewni uczniom w La Masíi najnowsze technologie, by wzmocnić ich kreatywność. Najnowsze urządzenia dostarczone zostaną również trenerom i piłkarzom, by jeszcze bardziej udoskonalić treningi.

Współpraca obejmie również Camp Nou. Dzięki amerykańskiej firmie poprawiona zostanie praca wentylatorów na stadionie. Intel podaruje też Fundacji FC Barcelona kilka komputerów nowej generacji, które pomogą zarządzać wspólnymi projektami.

Intel jest światowym liderem na rynku innowacji technologicznych. To największy na świecie producent układów scalonych. Produkuje mikroprocesory dla większości wiodących firm komputerowych.

Rosell: „To rewolucyjny pomysł”

„Dla nas to wielka satysfakcja, że możemy połączyć siły z firmą o tak wielkim prestiżu. Nasza współpraca to coś znacznie więcej niż tylko sponsoring, ponieważ pomoże nam stać się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie klubów na świecie. Intel to serce komputeryzacji, działa od wewnątrz, dlatego też nasze porozumienie jest tak innowacyjne w świecie sportu” – powiedział po prezentacji prezydent Barcelony.

Przedstawicielka amerykańskiego giganta, Deborah Conrad, dodała: „Dla nas to coś więcej niż tylko sponsoring. Technologia i programy, jakimi się będziemy posługiwać, mają pomóc Barcelonie stać się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie klubów na świecie”.

Przypomnijmy, że umowa obowiązuje do 2016 roku, a za każdy rok jej trwania klub ze stolicy Katalonii otrzyma pięć milionów euro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Genialny pomysł, byłbym za tym aby prócz nike wszystkie firmy były pod koszulka, aby nie były widoczne z zewnątrz. w takim układzie byłbym nawet za całym wnętrzem koszulki w firmach za niezłą kasę, wtedy byśmy mieli tradycyjne piękne 'nie skażone'' stroje a w środku na nie widoku były by loga tych co nam dają kasę.

Jeszcze się zboki uśmiechają. Może Pique ma małego? Na Puyola nie chcą patrzeć.

Dziwnie to wygląda. Gdzie oni się patrzą Pique??????

Ciekawe jakie czipy im wszczepili, 4 czy 8 rdzeniowe.

Nie jest tak źle,5 mln za nadruk z drugiej strony.Poza tym takiego sponsora nie trzeba się wstydzić.

Ciekawe ile do powiedzenia w tej kwesti maja Socio,tyle samo ile bedą mieli do powiedzenia przy głosowaniu w sprawie budowy CN? Widzę ze Rosell spełnia swoje zachcianki jeszcze przyjdzie taki moment ze Messi bedzie brany pod młotek,bo potrzebne bedą pieniądze na nowe Camp Nou! Naprawde zle sie dzieje w "Państwie Duńskim" niedługo koszulka Barcelony bedzie wyglądać jak koszulka Siatkarzy!

Na początku przeczytałem z Interem. WTF? :D

Intel to wielka firma i marka. Jestem pewien ,że ulepszą nas pod względem technologii. Tu nawet nie chodzi o pieniądze ,a właśnie by zrobić krok do przodu. Pamiętam jak kiedyś widziałem jak BVB miało jakiegoś robota do którego podawało się piłki czy coś takiego ale był to kolejny techniczny popis firm komputerowych także sam jestem ciekaw co do nas może skonstruować Intel. Przede wszystkim nasz nowy sponsor jest znany na całym świecie i może poszerzyć nam horyzonty ,według mnie taki sponsor to skarb. Umiejscowienie loga pod koszulką to świetny pomysł ,przede wszystkim JEST na koszulce ,a nie zaśmieca naszego trykotu. Jak nieraz widzę kluby z ligi francuskiej jak oni są cali w reklamach to...nawet rękawy mają pooblepiane. Skoro Audi daje auta naszym piłkarzom to może Intel da też im kompy ,chociaż według mnie tego również mają pod dostatkiem. W każdym bądź razie to bardzo dobry ruch ,że udało nam się osiągnąć porozumienie.
konto usunięte

Można się złościć na kolejnego sponsora ale jednak to genialny ruch bo jednak intel jest popularny i robi kompy to Barca będzie się świetnie reklamować teraz, chociażby i na takim pulpicie jakiegoś laptopa.

Messi często jak mu cos nie wyjdzie to zaklada koszulke na głowę. :D

W sumie nie wygląda to aż tak tragicznie jak się tego spodziewałem. Bądź co bądź przyniesie nam zyski, które w jakiś sposób nam pomogą.

A ja już sie cieszyłem bo zamiast "z Intelem" przeczytałem "z Iniestą"
Ehhh... Mam nadzieje że taki news pojawi sie jak najszybciej :D

Niech Qatar schowają pod koszulkę a Intel dadzą zewnętrzną część :D

pique bez brodywyglada zupełnie inaczej

Teraz co gol będą z "radości" podnosić koszulkę...

Akurat na reklamy Intela nie powinno się narzekać.

A ja mam AMD ;]

no i fajnie intel dobra firma

Niedawno biegalismy bez sponsora na koszulsce , teraz mamy go nawet pod koszulką :D