Dani Alves także kontuzjowany...

Robert Wojtczak

21 listopada 2013, 14:08

270 komentarzy

W stolicy Katalonii powstał prawdziwy szpital. Dziś do szerokiego grona kontuzjowanych dołączył Dani Alves.

Wirus FIFA dawno nie zebrał tak dużych żniw w trakcie przerwy na mecze reprezentacyjne. Z urazem do Barcelony wrócił Víctor Valdés, który nie zagra przez sześć tygodni, a dziś dołączył do niego Dani Alves. Brazylijczyk nabawił się kontuzji w trakcie treningu przed towarzyskim meczem Brazylii z Hondurasem.

Dziś po przejściu szczegółowych badań w Ciutat Esportiva okazało się, że prawy obrońca ma delikatnie naderwany mięsień brzuchaty prawej łydki i będzie pauzował przez około siedem do dziesięciu dni. To oznacza, że nie zagra w dwóch najbliższych meczach, z Granadą i Ajaxem Amsterdam.

Ze względu na liczne kontuzje sytuacja w składzie Barcelony mocno się skomplikowała. Oprócz Valdésa i Alvesa, od dłuższego czasu swoje urazy leczą Ibrahim Afellay i Jordi Alba. Ten drugi być może otrzyma zielone światło na grę z Granadą od klubowych lekarzy, ale Gerardo Martino raczej nie zdecyduje się posłać go na boisko po ponad miesięcznej przerwie. W ostatnim czasie kontuzji nabawili się także Jonathan dos Santos, Cesc Fàbregas czy Leo Messi, a pod znakiem zapytania stoi dostępność Xaviego oraz Tello. 

Daniel Alves
Daniel Alves
  • Typ kontuzji:
  • Data odniesienia kontuzji: 21.11.2013
  • Przewidywany czas powrotu: druga połowa grudnia

Kontuzja

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (270)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze
« Powrót do wszystkich komentarzy