Zmarł Manolo Escobar

Ola

24 października 2013, 18:44

FCBarcelona.cat

21 komentarzy

Dziś w wieku 82 lat zmarł hiszpański piosenkarz, Manolo Escobar. Urodził się w Andaluzji, a od 1968 roku był socio FC Barcelony i zawsze publicznie mówił o swoim zamiłowaniu do katalońskiego klubu. 1 grudnia 2012 roku Sandro Rosell wręczył mu Złote i Brylantowe Insygnia.

„Jestem wielkim fanatykiem"

Jakiś czas później piosenkarz udzielił wywiadu dla Revista Barca. - Jestem wielkim fanatykiem. Mój agent i przyjaciel Gabriel García zawsze mi przypomina, że kiedy trenerem był Udo Lattek i przegraliśmy mistrzostwo w ostatniej kolejce, ja występowałem w Barcelonie. Zaśpiewałem perfekcyjnie pierwszą część, a kiedy Barça przegrała, nie mogłem wydobyć z siebie głosu. Ja w to nie wierzę, ale on mówi, że było okropnie - powiedział Escobar.

Ten znakomity barcelonista przeżył też chwile magiczne, jak np. finał Ligi Mistrzów w Paryżu w 2006 roku lub ten w Rzymie trzy lata później. - Widziałem, jak Barça robi to wszystko, co ja chciałem - przyznał piosenkarz w wywiadzie udzielonym w zeszłym roku.

Muzyczny idol

Od kilku lat piosenkarz ciężko chorował, jednak to nie przeszkodziło mu w regularnych występach aż do września tego roku. W całym swoim życiu Manolo Escobar wydał 80 płyt, zagrał w około 20 filmach, brał też udział w programach telewizyjnych.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Powinni tu zablokować komentarze

Wielki szacunek dla takich ludzi !

Jako ze nigdy nie wiadomo kto z forumowiczow bedzie pisal o zmarlych zle lub dobrze, proponuje uniemozliwic komentowanie news'ow o zmarlych osobac hzwiazanych bezposrednio lub posrednio z naszym klubem.

Droga redakcjo

Jeśli tyle użytkowników chce aby nie było możliwości komentowania pod newsami takiego typu, uszanuje to i pójdźcie nam na rękę. Bo zdarzają się komentarze żenujące i z brakiem szacunku. A tego chyba nie chcemy. Także apeluje do was abyście zablokowali komentowanie newsów pod takimi smutnymi wiadomościami jaka jest śmierć osób powiązanych z Barceloną.

Proponowałbym wyłączenie komentarzy pod takimi newsami

Szacunek !

Również apeluję, aby redakcja wyłączyła komentarze pod newsami informującymi o zmarłych.

Czegoś tutaj nie rozumiem ... np. pod zlotami na GD są wyłączone komentarze a pod tym newsem nie ?

Niech ogląda mecze z Bordowo - Granatowego nieba.

Komentarze powinny być wyłączone

I znowu będziecie wstawiać te żałosne świeczki ?

(*) :(

{ * }
każdy kiedyś umrze a on był stary wiec żadnej niespodzianki nie ma

zablokowac komentarze w takich newsach... smutna wiadomosc

nazwisko Escobar kojarzy mi sie z jedna osoba

Wyłączcie możliwość dodawania komentarzy , zaraz smieszne [*] sie posypią.

życie jest tak krótkie.

Pod takimi artykułami nie powinno być komentarzy.