Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą SPORT, Mundo Deportivo,Marca czy AS? Przekonasz się poniżej.

Głównym tematem Mundo Deportivo jest dziś przybycie Neymara do Barcelony i rozpoczęcie presezonu przez zawodników, którzy z powodu udziału w Pucharze Konfederacji cieszyli się dłuższymi wakacjami. Gazeta obok zdjęć Messiego i Neymara umieszcza duży napis "Razem!". Ponadto, na okładce znalazły się również wzmianki o zainteresowaniu Manchesteru United i Napoli Ceskiem i Alexisem, Mistrzostwach Świata w pływaniu czy o piątej pozycji Fernando Alonso w GP Węgier.

Sport pisze dziś głównie o rozpoczęciu pracy przez Gerardo Martino i publikuje jego główne założenia, do których należą między innymi: zwiększenie pressingu, zintensyfikowanie pracy fizycznej, gra Messiego bliżej rywala czy więcej rotacji. Ponadto, gazeta donosi o przybyciu Neymara i jego debiucie w Polsce, meczu Bayernu Monachium pod wodzą Pepa Guardioli z Borussią Dortmund, który miał być dla katalońskiego trenera powitaniem z "prawdziwą Bundesligą", piątej pozycji Alonso w wyścigu na Węgrzech oraz o Mistrzostwach Świata w pływaniu.

Głównym tematem Marki jest dziś transfer Bale'a do Realu Madryt, który ma być "kwestią godzin". Gazeta pisze także o wyprawie Realu do Ameryki, meczu Hiszpania - Francja w Mistrzostwach Europy do lat 19, Mistrzostwach Świata w Pływaniu i wyścigu F1 na Węgrzech.

AS podobnie jak Marca poświęca całą swoją okładkę Bale'owi, którego saga transferowa będzie się zapewne ciągnąć do ostatnich dni okienka. Dziennik informuje także o konytnuacji presezonu w Los Angeles przez Królewskich, czy kryzysie Ferrari w Formule 1.
Komentarze (85)