Thiago Silva: Tito zapraszał mnie do Barçy

Looky

1 lipca 2013, 13:55

Sport

135 komentarzy

Hiszpańscy dziennikarze nie mogli nie wykorzystać okazji, aby po zakończeniu finału z Hiszpanią zapytać Thiago Silvę o jego ewentualną przeprowadzkę do Barcelony.

- Tito to świetny trener, to facet, którego podziwiam. Przy okazji meczu PSG - Barcelona w Lidze Mistrzów odbyłem z nim krótką rozmowę i zaprosił mnie, abym grał w jego drużynie - powiedział Brazylijczyk dla katalońskiej prasy po wygranym finale Pucharu Konfederacji.

- Nie ma niczego jeśli chodzi o negocjacje. Zachowuję spokój i teraz chcę cieszyć się wakacjami. W futbolu nigdy nie wiesz, co może się stać, ale w PSG jestem szczęśliwy. Jestem bardzo spokojny, codziennie rozmawiam z prezesem.

- To trudne, jest różnica w stosunku do tego, co było przed rokiem, gdy Milan chciał mnie sprzedać. Teraz PSG nie chce mnie sprzedać, dlatego to zupełnie inna sytuacja. Mam nadzieję, że ta sprawa rozwiąże się tak szybko, jak to możliwe, aby położyć kres tej niepewności.

- Z Messim i Neymarem Barcelona będzie cudownym zespołem, najlepszą drużyną świata - dodał zapytany o transfer swojego rodaka na Camp Nou.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Przejdzie do nas jestem tego pewien ! :D
Chciałbym Ci wierzyć...
« Powrót do wszystkich komentarzy