Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Jordi Roura: Mieliśmy szanse na Bernabéu

 2 marca 2013, 19:35

 Eoren

Źródło: fcbarcelona.cat

 164 komentarze

Drugi trener Barçy przekonuje: "przyjechaliśmy z zmiarem powiększenia przewagi", lecz mimo przegranej zapewnia, że nie zawiódł się na "postawie drużyny".

"To jest La Liga. Przyjechaliśmy tu z szesnastoma punktami przewagi nad Realem i zamiarem jej powiększenia" - powiedział Jordi Roura w sali konferencyjnej na Estadio Santiago Bernabéu. "Jestem zadowolony z postawy drużyny" - zapewnił. - "Mieliśmy szanse na dobry wynik. Przyjechaliśmy w bardzo ciężkim tygodniu na wyjątkowo skomplikowany stadion i nasz zespół nie odpuścił aż do samego końca". "To był bardzo skomplikowany mecz. Tutaj zawsze jest trudno. Drużyna pracowała i mieliśmy swoje sznase. Jednak wynik jest jaki jest" - powiedział trener z Llagostery.

Jordi Roura zapewnił: "Gramy przez wiele tygodni spotkania o ogromnej intensywności, a czasu na odpoczynek jest mało. Ale nie sądzę, że jest to kwestia problemów fizycznych. Jeśli chodzi o wynik to zespół miał swoje szanse na zdobycie bramki".

"Staraliśmy się kontrolować mecz"

"Zawsze staramy się przejąć kontrolę nad spotkaniem i sądzę, że mieliśmy ją w wielu fazach gry. Mecz nie chciał się nam ułożyć. Być może nie byliśmy wstarczająco silni w pierwszych minutach gry, gdy Madryt gra bardzo agresywnie i jest wyjątkowo niebezpieczny" - próbował analizować spotkanie Jordi Roura. - "Real Madryt żyje z twoich błędów, to bardzo ważne by mnieć kontrolę".

Na koniec, w kwestii możliwego karnego na Adriano w końcówce spotkania asystent trenera stwierdził: "Obrazy są wystarczająco klarowne i wymowne".

Udostępnij:

Komentarze (164)

Gorące tematy