Xavi: Zawsze miałem bardzo dobre relacje z Zapatero

Ola

30 grudnia 2012, 17:13

Marca

16 komentarzy

Xavi Hernández z przyjemnością przyjął słowa José Luisa Rodrígueza Zapatero w książce Orfeo Suáreza i chciał okazać wdzięczność byłemu premierowi za jego „serdeczne słowa".

Pomocnik powiedział Marce: „Zawsze miałem bardzo dobre relacje z Zapatero, bo on jest culé tak jak ja. Za każdym razem, kiedy spotykaliśmy się na jakimś wydarzeniu, podchodził do mnie i rozmawialiśmy. Poza rozmowami na temat sukcesów reprezentacji, pytał mnie także o Barçę i wiem, że cieszył się z wszystkich sukcesów, które odnosiliśmy w ostatnich latach, przede wszystkim w la Liga i w Lidze Mistrzów".

Xavi zapewnił: „To zaszczyt, że ktoś tak ważny jak były premier Zapatero mówi te wszystkie rzeczy o mnie i mogę tylko wyrazić moją wdzięczność. Poza tym, zawsze wypowiadał się o mnie w miłych słowach i okazywał sympatię wobec mnie i moich kolegów".

Generał wyjawił także, że przeczytał książkę. „Bardzo mi się podobała, naprawdę jest to wierne odbicie wszystkiego, co się wydarzyło widziane z różnych punktów widzenia".

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zapatero doprowadził Hiszpanię do ruiny.

Zapatero dobry polityk. Porządek zrobil z klechami katolickimi i osłabił polityków z Opus Dei w Hiszpanii. Taki nasz Palikot tylko mniej liberalny gospodarczo.

yarmol,
Dokładnie. Tego człowieka powinni Hiszpanie postawic przed jakims trybunałem za doprowadzenie ich kraju na skraj upadku. Niestety tak sie kończy romans z socjalizmem w gospodarce.

Byle z daleka od zakłamanych polityków. Politycy to największe dno tego świata.

El Maestro !!

Politykiem był beznadziejnym, ale lubiłem jego wypowiedzi przed każdym El Clasico typu "Barcelona wygra 5-1' :)

Zapatero to jedyny socjalista, którego zawsze lubiłem, bo jako pierwszy premier Hiszpanii od dawna kibicował Barcelonie i pojawił się w lutym 2005 roku na meczu z Chelsea.

Nadto to on jest symbolem upadku Galacticos, gdy wygraliśmy w kwietniu 2004 roku na Bernabeu, niedługo po tym, jak Jose wygrał wybory.

Xavi ma z każdym dobre relacje i nic tego nie zmieni.

no Zapatero nie jest z mojej bajki politycznej jesli chodzi o gospodarke, widac co sie dzieje z Hiszpania ;) ale byl zawsze Cule wiec zawsze mialem do niego sympatie.. a Xavi to faktycznie prawie z kazdym ma dobre relacje.

M4G1K
dobra ta ksiazka ? mam ja od paru dni ;p

Cr7isnumberone7: przez takich jak ty straciłem szacunek do realu. ŻAL MI CIE DZIECIAKU

Z KIM ON MA ZŁE RELACJE ? :)

CR7isNumberOne7

Wyjdź najlepiej z tej i nigdy nie wracaj napinaczu internetowy bo te Twoje wpisy są żałosne.

Dobrymi relacjami z Zapatero to bym się akurat nie chwalił :)

Chodzi o książkę Sekrety La Roja ?

lukinxt : Bo Ty akurat gimbusie wiesz że to prawda , gówwnoo wiesz ;)

To prawda co mówi Xavi.Zawsze miał dobre relacje.Bardzo lubię Xaviego.