Kibice i socios mogą już nabyć bilety na otwarty trening

Ola

29 grudnia 2012, 20:13

Mundo Deportivo

20 komentarzy

Od tego piątku wszyscy socios i kibice Barcelony, którzy chcą 4 stycznia obejrzeć tradycyjny otwarty trening pierwszego zespołu, udali się do kas, aby odebrać wejściówkę, która umożliwi im zobaczenie z bliska największych piłkarskich gwiazd.

Wejściówki na to wydarzenie, które ma miejsce każdego roku na początku stycznia na Miniestadi, będą sprzedawane aż do 3 stycznia w cenie 5 euro dla tych, którzy nie posiadają karty członkowskiej.

Dla socios wejście jest darmowe, ale każdy z nich musi odebrać bilety z wyprzedzeniem (maksymalnie 3 wejściówki na jedną kartę członkowską). 4 stycznia, w dzień treningu, otwarte będą kasy numer 9 i 14 przy wejściach na Camp Nou, gdzie socios będą jeszcze mogli dostać swoje bilety.

Piłkarze odbędą tradycyjną sesję treningową, a następnie, zgodnie z inną tradycją, odwiedzą szpitale, gdzie rozdadzą zabawki i pozdrowią chore dzieci w ramach kampanii Un sueño por un regalo (Marzenie za prezent - przyp. red.) realizowanej przez Fundację FC Barcelony.

Fundacja stara się także, by tysiące dzieci, które mają problem z poruszaniem się i niepełnosprawnością, mogły zajmować wydzielone miejsca po bokach murawy Miniestadi, aby być bliżej gwiazd.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wolę wydać kasę na trening Barcelony niż iść np na ligowy mecz w ekstraklasie .

w komentarzu itruikt chyba nie ma nic złego ciekawy komentarz bardzo poetycki

też chciałabym tam być chciałabym być hiszpańskim kibicem a nie polskim

Hiszpański Puchar Króla w TVP Sport.
Ps. Pokażą rewanż z z Cordoba 10 stycznia na żywo. AA

pograło by się znimi w dziadka oj pograło :D

Macie tutaj taki trening z tamtego roku :) przyjemnego ogladania :) http://www.youtube.com/watch?v=Rfmx1vLbZZg

ja byłem już na meczu, ale od nowego roku zbieram kase i jadę znów zobaczyć piłkarski raj :) zachęcam każdego cule do takiego wyjazdu, wspaniałe miasto, wspaniały klub

Oj gdybym tam tylko był, hmm... marzenia, a mówią, że czasami się spełniają :D Cóż to by było dla mnie te 5 euro, gotów bym był zapłacić i ze 20,30 jak nie więcej. Byłem i na stadionie Chelsea, pod stadionem Arsenalu i Tottenhamu, czas teraz w przyszłości odwiedzić Camp Nou :) Ale to takie odległe plany i marzenia.

Chciałbym zobaczyć słynnego ''Dziadka'' na żywo w wykonaniu Barcelony.

Messchen
Tez nie bardzo rozumiem. Chyba chodzi o to, ze mowiac takie poetyckie zdanie, robi sie tyle bledow... A jak nie to nie wiem

rozumiem*

itruikt

a co w tym niby jest smiesznego ? bo nie bardzo roziem
Messimilian ,PiachuFCB ,SzczurkinS
Ja pier****... Nie zrozumieliscie?? Kiedys widzialem taki zart z ta ortografia i tym co napisalem( sam nie zrozumialem o co chodzi) ale podobne smieszne. TO BYL ZART!! I prosze mi nie pisac, ze mam isc do szkoly.

@itruikt

Gdzie Ty do szkoły chodziłeś ?!

itruikt,
Oczywiście, że marzenia się spełniają ale zwykły Polaczek, który robi za najniższą krajową powie, że się nie spełniają. Trzeba mieć chęci i możliwości, a wszystko można załatwić.

4 stycznia mam urodziny. Miły prezent by był. :)

itruikt
Słabo coś z ortografią. Na lekcje j. polskiego!

@ itruikt:
Do szkoły, a nie na Camp Nou.

No ja już na Camp Nou byłem ale trochę wysoko siedziałem... No ale na taki trening chętnie bym poszedł.

Chcial bym tam byc! Kiedys pojade na Camu Nou obejrze mecz, wroce i umre z mysla, ze mazienia sie spelniaja!!!

Fajnie :D