Drużyna wróciła do Barcelony

Kuba

8 listopada 2012, 14:37

FCBarcelona.cat

10 komentarzy

Po spędzeniu nocy w Glasgow, w czwartkowe popołudnie pierwszy zespół powrócił do Barcelony, gdzie w piątek rozpocznie przygotowania do weekendowego meczu ligowego na Majorce.

Po środowym meczu z Celtikiem zespół Barcelony został na noc w Glasgow. W podróż powrotną udał się dzisiaj i kilka minut po godzinie drugiej wylądował na lotnisku El Prat w stolicy Katalonii.

Powrót do zajęć  w piątek

Po powrocie Tito Vilanova postanowił dać swoim podopiecznym dzień odpoczynku. Piłkarze do zajęć wrócą w piątek, kiedy też skoncentrują się nad przygotowaniami do niedzielnego meczu z Mallorką, który rozpocznie się o godzinie 17:50. Jutrzejsze zajęcia będą zamknięte dla dziennikarzy, a po nich na konferencji prasowej pojawi się Dani Alves.

Katalończycy ostatni trening przed wylotem na Baleary odbędą w sobotę, czyli w dzień, w który udadzą się w podroż na mecz. Na godzinę przed rozpoczęciem sesji treningowej, o godzinie 16 na pytania dziennikarzy będzie odpowiadał Tito Vilanova. Sobotni trening, tak samo jak ten piątkowy, odbędzie się „za zamkniętymi drzwiami”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

CuleLbn
To nie ma znaczenia chyba ze ma zapisane w umowie że nie może ale raczej niema

CuleLbn Jeśli w warunkach wypożyczenia nie ma zakazu gry przeciwko własnemu klubowi to Fontas będzie mógł zagrać.

Fontas nie zagra z Barceloną przecież on jest tylko wypożyczony.

nie sie nie stało panowie ;d

VAmos BARCA!

@paweł1111
Z tego co mi wiadomo to 3 Marca..

Z Mallorca nie będzie łatwo ale jeśli Fontas zagra znów w środku pomocy to powinno być łatwiej, z całym szacunkiem ale on się tam nie nadaje. Ten kto oglądał mecz Mallorcy z Realem wie o czym mówie

Mam pytanie kiedy jest mecz z realem

Trzeba sie na Mallorce wyzyc sportowo!
Celtic wygral , mowi sie trudno, ale nic nam i tak ta wygrana nie zrobili bo awans i ta jest prawie pewny wiec nasza przegrana nie moze sie odbic na La Liga i trzeba dalej grac by wygrywac :-)

Panowie zapominamy o meczu i w niedzielę gromimy Real :)