Cruyff rezygnuje z prowadzenia reprezentacji Katalonii

Makaj

7 listopada 2012, 17:57

Sport

16 komentarzy

Za niespełna dwa miesiące Johan Cruyff zakończy przygodę z reprezentacją Katalonii.

Były piłkarz i trener FC Barcelony, Johan Cruyff, od 2013 roku nie będzie już selekcjonerem reprezentacji Katalonii. Holender doszedł do porozumienia z Katalońską Federacją Piłkarską w sprawie rezygnacji ze stanowiska.

Ostatnim meczem, w którym Cruyff poprowadzi Katalonię z ławki rezerwowych, będzie spotkanie rozegrane 2 stycznie 2013 roku. Nie wiadomo jeszcze, z kim zmierzą się katalońscy piłkarze. Pewne jest, że rywalem będzie ekipa z Afryki, a potyczka rozegrana zostanie na Cornellà-El Prat.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ta cała reprezentacja Katalonii to taka sztuka dla sztuki. Nie ma sensu tego ciągnąć dalej.

dzsiaj Fabregas wszedł za późno... chociaż ciesze się ze zwycięstwa Celticu zasłużyli w przekroju tego dwu meczu na chociażby jeden pozytywny wynik

na co mu głowa jak on nogami strzela gole tak jak dziś :)

Ja wiem ze Messi to Messi ... Ale jak dla mnie to za niego powinien wejść Villa dzisiaj. Nie ma chłopak dzisiaj głowy do gry.

Pgla Tak jest dokładnie Chivas de Guadalajara Meksyk
konto usunięte

A on nie jest obecnie doradcą jakiegoś klubu? Tak czy wspak jak dla mnie jeden z najwybitniejszych piłkarzy wszechczasów...

Szkoda, że odchodzi, ale zdrowie najważniejsze ;)

Trenerkę porzucił już blisko 20 lat temu, z Katalonią to taka zabawa, zdrowie jest najważniejsze.

Dziwne, bo i tak prowadził jeden mecz w roku. Niemniej jednak i tak pięknie jest oglądać chociaż raz w roku reprezentację Katalonii. Cieszmy się tym co mamy.

Rozumiem - ma swoje lata i trenować raczej już żadnego zespołu nie będzie. Sam chyba o tym wspominał jakiś czas temu.

Może ten pan nie czuje się na siłach aby prowadzić tak ważną reprezentację. Zna swoje możliwości i zachowuje się jak na człowieka takiej klasy przystało. Rozumiem jego decyzję. Wydaje się ona nieco podobna do tej Pepa Guardioli.
konto usunięte

Smude za niego! ;)

Do Polski GO ! :D

Johan why?

Cruyff za Fornalika!

Niech Polskę poprowadzi :D

Czyli na stadionie Espanyolu. Szkoda, że nie będzie trenował więcej reprezentacji Katalonii, bo to świetny człowiek i to m.in. dzięki niemu Barca jest potęgą piłkarską.