Leo Messi został ojcem

Looky

2 listopada 2012, 18:03

Sport/Mundo Deportivo

436 komentarzy

Mały Thiago Messi urodził się w piątek po południu w barcelońskim szpitalu USP Dexeus, który mieści się niedaleko Camp Nou. Antonella Roccuzzo została przyjęta do szpitala dziś rano.

Leo towarzyszył swojej partnerce przez cały dzień. Z tego też powodu nie wziął udziału w dzisiejszym treningu zespołu. Potomek Messiego urodził się na siódmym piętrze szpitala, kilka minut po godzinie 17 - napisał na Twitterze były dyrektor placówki i były dyrektor Barçy, Gabriel Masfurroll. Dokładnie o  godzinie 17:46 na swoim Twitterze radosną nowinę ogłosiła siostra piłkarza.

Piętro szpitala zostało zamknięte dla gości z zewnątrz, aby zapewnić rodzinie spokój, bowiem dziennikarze od rana czekali przed wejściem do szpitala, aby dostać się do środka. Rodzice Jorge i Celia oraz rodzeństwo Matías, Rodrigo i María Sol przyjechali na miejsce o 15:30. Noworodek ma już koszulkę Barcelony z numerem 10 (prezent od Mundo Deportivo).

Informację na swoim Facebooku potwierdził sam Leo. "Dziś jestem najszczęsliwszym człowiekiem na świecie, urodził się mój syn i dziękuję Bogu za ten dar. Podziękowania dla mojej rodziny za wsparcie. Uściski dla wszystkich." - napisał.

Gratulacje, Leo!

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

no no widze że synkowie piłkarzy barcy to przysli piłkarze barcy ja w marcu rodze« Powrót do wszystkich komentarzy