Looky

13 października 2012, 04:05

FCBarca.com

232 komentarze

Reprezentacja Argentyny wygrała z Urugwajem 3:0 w kolejnym meczu eliminacji mistrzostw świata. Dwie bramki dla Albicelestes zdobył Leo Messi.

Argentyńczycy wyszli na prowadzenie dopiero w 66. minucie, gdy dwójkową akcję Di Maríi z Messim wykończył gracz Barcelony. Niespełna 10 minut później wynik podwyższył Agüero, a kropkę nad "i" postawił sam Messi trafiając do siatki z rzutu wolnego. To kolejna bramka Leo zdobyta w ostatnich tygodniach ze stałego fragmentu gry. Tym razem jednak crack Barcelony uderzył po ziemi, a nie nad murem.

Argentyna umocniła się na pierwszym miejscu w swojej grupie eliminacyjnej. Albicelestes mają teraz 17 punktów, a kolejny mecz zagrają 16 października na wyjeździe z Chile.