Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Neymar w Barcelonie

 10 stycznia 2012, 23:49

 Makaj

Źródło: Sport

 33 komentarze

Młody piłkarz Santosu odwiedził dzisiaj Barcelonę. Klub z Camp Nou wykorzystał ten fakt do przeprowadzenia rozmowy z graczem i jego ojcem.

Raül Sanllehí, dyrektor ds. piłki nożnej, odbył dziś 15-minutowe spotkanie z Neymarem i jego ojcem. Panowie rozmawiali nieopodal terminalu nr 2 lotniska El Prat, gdzie brazylijski gwiazdor wziął udział w nagraniu reklamy Nike.

Jak donosi dziennikarz ONA FM, Sanllehí przebywał w obecności Neymara już w czasie nagrywania spotu reklamowego. Wizyta piłkarza Santosu w stolicy Katalonii zbiegła się w czasie z powrotem barcelońskiej delegacji z Zurychu, gdzie wczoraj miała miejsce uroczysta gala z wręczeniem Złotej Piłki.

Przed wylotem do Hiszpanii, Neymar powiedział dziennikarzom z Ameryki Południowej: „Jestem graczem Santosu. To prawda, że Alves w ciepłych słowach opowiada mi o Barcelonie, ale tak samo o swoim klubie mówi mi Marcelo” – przyznał niespełna 20-letni zawodnik. Neymar przybył do Barcelony dziś rano i cały dzień spędził w okolicach lotniska, gdzie kręcił reklamę dla firmy Nike. O 20:00 udał się z powrotem do Sao Paulo.

Barça zdaje sobie sprawę, że w tym momencie nie jest w stanie wynegocjować żadnej umowy bądź porozumienia z brazylijskim piłkarzem. W tej chwili klub chce być po prostu dla niego miły, schlebiać mu i zabiegać o jego względy. Wszystko to jednak w takich proporcjach, by sam zainteresowany mógł czuć się swobodnie.

Tagi:

Inne

Transfery

Udostępnij:

Komentarze (33)

Gorące tematy