Decyzja Keity po spotkaniu z Guardiolą

Looky

29 grudnia 2011, 17:36

Sport

43 komentarze

Tydzień temu hiszpańska prasa podała informację, iż po zakończeniu tego sezonu Seydou Keita opuści Barcelonę i przejdzie do Milanu. Okazuje się jednak, że piłkarz podejmie decyzję dopiero po spotkaniu z Pepem Guardiolą.

Milan oferuje Keicie atrakcyjny pod względem finansowym kontrakt i obiecuje, że zawodnik stanie się ważną częścią projektu sportowego Rossonerich. 31-letni pomocnik dotrzymał jednak słowa i poinformował inne kluby o tym, że na jego decyzję muszą jeszcze poczekać.

Kontrakt Keity wygasa za pół roku. O swojej przyszłości piłkarz zadecyduje po spotkaniu z Pepem Guardiolą, które odbędzie się po powrocie zawodnika z Pucharu Narodów Afryki (od 21 stycznia do 12 lutego). W jego umowie zawarta jest klauzula, iż może on przedłużyć kontrakt z Barceloną o kolejny rok.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (43)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze