Deco: Chcę wygrać wszystko z Barçą

Yaro

25 sierpnia 2005, 21:44

Brak komentarzy
Ostatni rok wiele zmienił w twoim życiu. To między innymi dzięki twoim bramkom i wspaniałej grze Barca zdobyła tytuł. Czy możesz grać jeszcze lepiej?

Zawsze staram się dawać z siebie wszystko na boisku. Chciałbym w następnym sezonie poprawić swoją skuteczność pod bramką rywali i strzelać więcej bramek.

Co według Ciebie sprawia, że jesteście tak zgranym i ciekawym zespołem?

Uważam, że najważniejszym powodem naszej dobrej gry jest wspaniała atmosfera w drużynie. Nie ma żadnych sprzeczek między kolegami z drużyny. Ważnym elementem taktyki jest gra zespołowa i to właśnie tym zaskakujemy rywali.

Które trofeum jest dla Ciebie ważniejsze: mistrzostwo Hiszpanii czy triumf w Champions League?

Wszyscy kibice bardzo czekali na wielki sukces zespołu. Wiem, że teraz wymagania fanów będą większe, ale mam nadzieję, że sprostamy oczekiwaniom.

Czy podobają Ci się nowe stroje?

Zawsze potrzebna jest jakaś odmiana. Klubowi są potrzebne pieniądze, więc wzorem Manchesteru United chce zarobić parę groszy na sprzedaży nowych kosuzlek.

I na koniec. Czy zrewanżujecie się Chelsea za porażkę w poprzedniej edycji Champions League? To chyba wasz największy rywal?

Jasne, że pałamy rządzą rewanżu. Pragniemy zniszczyć ich w dwumeczu i udowodnić kto jest najlepszą piłkarską drużyną na Starym Kontynencie.

[źródło: Sport]

Poleć artykuł