Oficjalnie: Iñigo Martínez kontuzjowany

Dariusz Maruszczak

14 stycznia 2025, 12:05

FCB

30 komentarzy

Fot. Getty Images

Iñigo Martínez doznał kontuzji w finale Superpucharu Hiszpanii. Barcelona potwierdziła po dzisiejszych badaniach medycznych, że zawodnik wypada z gry. 

Klub w oficjalnym komunikacie oświadczył, że doszło do naderwania mięśnia dwugłowego prawego uda. Tym razem Barça podała przypuszczalny czas powrotu zawodnika do gry. Iñigo Martínez ma pauzować okolo 4 tygodni. Niektóre media zakładały, że absencja może potrwać nawet półtora miesiąca.

Iñigo Martínez
Iñigo Martínez
  • Typ kontuzji: Naderwanie mięśnia dwugłowego uda w prawej nodze
  • Data odniesienia kontuzji: 12.01.2025
  • Przewidywany czas powrotu: Po 4 tygodniach

Kontuzja

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobra tam, Araujo i tak do sprzedaży, damy se rade, w razie czego Wojtek pójdzie na środek obrony gra dobrze nogami i jest wysoki.

I tak jestem pod wielkim wrażeniem że grał tyle meczów bez urazu.

Czyli znowu mamy dwóch obrońców

To ukryty plan Laporty na zatrzymanie Araujo ;)

Czy wiadomo co z Christensenem?
Od sierpnia miało go nie być 2 miesiące i co?

Oby Christensen wrócił. Araujo niech sobie idzie do Juve po tym całym cyrku z jego udziałem.

Araujo nie pchaj się do żadnego Juventusu tyko zostan w Barcelonie, bo wszyscy cię potrzebują teraz.

Araujo to jest Twój czas i moment , abyś udowodnił , że zasługujesz na nowy kontrakt i zamknął buzię tym wszystkim niedowiarkom co w Ciebie wątpią :)
Vamos Kapitanie :)
Liczymy na Ciebie i Twój profesjonalizm ..

A Ronald widzi to i dalej pcha transfer... Nie wierzę, że nosi opaskę.

Oby został Ronald w tym wypadku..