Oficjalnie: Najbliższy mecz Barçy Atlétic przełożony z powodu zbyt małej liczby dostępnych piłkarzy Blaugrany

Mateusz Doniec

9 października 2024, 15:15

FCB

1 komentarz

Fot. Getty Images

FC Barcelona poinformowała w oficjalnym komunikacie, że mecz Barçy Atlétic z Realem Sociedad B zaplanowany na najbliższą sobotę został przełożony na późniejszy termin z powodu zbyt małej liczby dostępnych zawodników drużyny Barçy.

"Mecz Barça Atlètic - Real Sociedad B w ramach 8. kolejki grupy 1. Primera Federación, zaplanowany na sobotę 12 października na Estadi Johan Cruyff, został przełożony. Powołania do młodzieżowych reprezentacji narodowych w tygodniu, w którym rozgrywki Primera División są zawieszone, a także kontuzje odniesione przez graczy zespołu rezerw Barçy sprawiły, że drużyna ma do dyspozycji mniej niż 11 zawodników, w związku z czym mecz został przełożony" - czytamy w komunikacie FC Barcelony.

Wraz z powołaniami do młodzieżowych reprezentacji narodowych łącznie 14 zawodników, w tym piłkarze Barçy Atlètic i zawodnicy juvenilu grający w drużynie rezerw, znajduje się obecnie na zgrupowaniach swoich reprezentacji i nie są dostępni dla sztabu trenerskiego prowadzonego przez Alberta Sáncheza.

Pau Prim, Héctor Fort, Andrés Cuenca, Guillermo Fernández i Juan Hernández zostali powołani do kadry Hiszpanii U-19, podczas gdy Landry Farré, Xavi Espart, Eder Aller, Quim Junyent i Toni Fernández zostali powołani do kadry U-18. Pedro Soma został powołany do kadry U-21 Stanów Zjednoczonych, Noah Darvich do kadry U-19 Niemiec, a Aron Yaakobishvili do kadry U-19 Węgier.

Z kolei zawodnicy tacy jak Oscar Ureña, Victor Barbera, Juan Piera, Aleix Garrido czy Dani Rodríguez są obecnie kontuzjowani. Nowa data rozegrania meczu z Realem Sociedad B nie jest jeszcze znana.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mecz SL Benfica - FC Barcelona możesz obejrzeć w Canal+ Online
https://bit.ly/BarcelonaMeczeLM

Barbera wrócił do Barcelony?Jak prezentował się w Brugge?