Remis w starciu Realu Madryt z Bayernem

Mateusz Doniec

30 kwietnia 2024, 23:01

17 komentarzy

Real Madryt zremisował z Bayernem Monachium na Allianz Arena 2:2 w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. Gole strzelali Vinícius Jr (x2), Harry Kane i Leroy Sane.

Mimo początkowego naporu Bayernu wynik otworzył Real Madryt za sprawą Viníciusa, który wykończył genialne podanie Toniego Kroosa. Odpowiedź nadeszła dopiero w drugiej połowie. Leroy Sane ruszył prawym skrzydłem, zszedł do środka i strzelił lewa nogą bardzo mocno przy bliższym słupku. Cztery minuty później Bayern wyszedł na prowadzenie po tym jak Harry Kane wykorzystał jedenastkę. Bawarczycy znów przeważali, ale podobnie jak w pierwszej części Vinícius strzelił gola z rzutu karnego, ustalając wynik spotkania na 2:2.

Kibice Królewskich mogą zatem liczyć, że w rewanżu zadziała znana w Lidze Mistrzów magia Santiago Bernabéu. Przed drugim meczem na drodze Realu stanie jeszcze w LaLidze Cádiz i można się spodziewać, że Carlo Ancelotti znów wystawi do gry zmienników.

Ale co informacja o tym meczu robi na stronie Barcelony? Akurat obydwa te kluby cytując Haszka lubię jak zadrę w dupie.

Sędziowanie na badania.wysokim poziomie, aczkolwiek smrodek pozostał od momentu gdy dwa razy chwilowo oślepnął przy faulach Camavingi,który mógł po 20 min wylecieć.Sędzia pobłażliwy dla chłopca z Francji.Przypadek??

Real wygrał tą LM swoją obroną jest dużo lepsza niż w poprzednim sezonie wystarczy popatrzeć na statystyki. Mistrzostwo w LL i LM nie będzie przypadkiem...
Bayern mógłby wygrać i 3-1, ale sędzia i tak zrobi swoje w półfinale jak trzeba będzie - o czym przekonał się już Lipsk.

W Madrycie zostanie wszystko pozamiatne.Bayern może jedynie babola z nosa wydłubać.

Jak ktoś się łudzi, że Real tej LM nie wygra to można sobie marzyć. To już niestety z kilometra śmierdzi ich wygrana.

I takim sposobem nie stety Real wygrał ligę mistrzów

Real dalej swoje czyli autobus bo to jest jedyny sposób na wygrana xd

Dobrze się to oglądało, szkoda tylko tego karnego dla Realu w końcówce.

Dobry mecz, wcześniej skazywałem Bayern na porażkę, ale pokazali sie z bardzo dobrej strony. Sądzę, że Realowi będzie bardzo ciężko o awans.