Luis Figo reklamuje Uber Eats i El Clásico, zamawiając świński łeb [WIDEO]

Mateusz Doniec

20 kwietnia 2024, 16:30

Uber Eats

17 komentarzy

Fot. Getty Images

W związku ze zbliżającym się El Clásico firma Uber Eats nagrała spot reklamowy z udziałem... Luisa Figo, który wspomina słynne El Clásico i zamawia w aplikacji... świński łeb. "Jeśli idziesz na stadion, zostaw prosiaka w domu" - mówi Portugalczyk.

"Minęło już wiele lat od tego feralnego El Clásico. Od tamtego czasu rzucaliście we mnie prawie wszystkim" - zaczyna Figo. "Wszyscy, którzy za mną tęsknią, nie musicie już czekać, aż będę wykonywać rzut rożny, abym zjadł prosiaka. Bo wiecie, że na Uber Eats można zamówić prawie, prawie wszystko. I aby uczcić to El Clásico, przygotowali moje ulubione danie. Ale jeśli idziesz na stadion, zostaw prosiaka w domu" - spuentował Portugalczyk.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Figo to jest gosciu bez honoru. Kasa i tyle. W dzisiejszych czasach jest wiecej tego dziadostwa.

najlepszy to jest bigos na świńskim ryju wędzony jak mawiał Boczek./

@Sebolinho pytasz jaki był cel? Marketingowo strzał w dziesiątkę, bo słysząc Figo od razu myślisz o wielkim skandalu transferowym i tamtym Gran Derbi. Każdy kibic Barcelony to włączy (choćby z ciekawości) czy pośle dalej, gdyby miał nawet dodać "patrz tego idiotę!".

Ale w sumie śmieszne. I z dystansem.

Dlaczego nie lubicie Figo? Czym on się różni od Savioli czy Ronaldo?

Bycie dumnym z bycia świnią. No Orwell się kłania.

Trochę jak Holyfield z zamawianiem ucha kurierem DHL czy tam UPS

Lubie żarty itd ale to jest żenada. Dorosły facet a jak dziecko. I co on sobie myśli robiąc takie coś ? Nawet sam nie wiem jaki był w tym cel. Dramat.

Powinni wtedy rzucić w niego gównem, ciekawe jak by teraz na tym zarobił.

No cóż, taki jest obecnie świat, że to co niemoralne sprzedaje się najlepiej i największe pieniądze są w tym. Wystarczy spojrzeć na jakieś famemma, czym gorszy moralnie zawodnik tym większa pensja, sława i więcej ppv sprzedanych.
Kiedyś co złe było krytykowane, dziś się robi na tym pieniądze.

Nieźle XD ................