Krzyki w stronę Joana Laporty: Zakontraktuj Félixa!

Dawid Lampa

19 kwietnia 2024, 15:50

16 komentarzy

Fot. Getty Images

João Félix i Joan Laporta byli widziani na trybunach turnieju tenisowego Barcelona Open. Prezydent nie udzielał się w mediach po porażce Barcelony z PSG, ale wczoraj został złapany przez dziennikarzy i był pytany o niedzielny klasyk. Z trybun na tym turnieju słychać było również okrzyki w jego stronę dotyczące Félixa.

W czwartek widziano João Félixa i Joana Laportę na kortach tenisowych Barcelona Open, czyli corocznego turnieju w ramach męskich rozgrywek ATP. Jeden z fanklubów Portugalczyka na platformie X uchwycił na transmisji jednego z meczów zarówno Joana Laportę i napastnika Barçy. Przed rozpoczęciem tenisowego starcia 1/8 finału niektórzy na trybunach mieli krzyczeć do Laporty: - Ficha a Félix!, co znaczy - Zakontraktuj Félixa. 

Poza tym, nie widzieliśmy żadnej medialnej reakcji Joana Laporty po wtorkowym meczu z PSG, ale za to prezydent klubu złapany w barcelońskim ośrodku tenisowym przez dziennikarzy i pytany o niedzielne El Clásico tylko się uśmiechał, a także miał powiedzieć: - Musimy wygrać w niedzielę - tak donosi Víctor Navarro z COPE.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To byli kibice Atletico.

To już lepiej Obelixa.

Ja bym się zgodził tylko na kolejne wypożyczenie. Nie pokazał tyle żeby go wykupić za takie pieniądze o których była mowa wcześniej

Felixa który nie łapie się do pierwszego składu..Chyba jego agent krzyczał

To pewnie Felix krzyczal xd

Zakontraktuj Pumę ;V

Oby się nie posłuchał , podziękować i pożegnać Portugalczyka

Krzyki Laporty: Nie mam na to pieniędzy!

Na kortach tenisowych jest specyficzna atmosfera i tam tak naprawdę jak jest ktoś znany na trybunach, to często słychać jakieś krzyki do niego, żeby tylko zwrócił uwagę. Albo krzyki do zawodników/zawodniczek w przerwach między wymianami, bo w ich trakcie trzeba siedzieć cicho, bo inaczej... mogą cię wyprowadzić.

Dla mnie to oczywiste że tu trafi bo musimy się spłacić Mendesowi

To jacyś statyści wynajęci przez Mendesa krzyczeli? Może pracownicy jego agencji?