Sezon 2024/25 nadal z NIKE - produkcja koszulek ruszyła

Mateusz Doniec

3 kwietnia 2024, 10:45

@memorabilia1899

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Ostatnie tygodnie i dni to kluczowy czas w kwestii umowy z ewentualnym nowym dostawcą odzieży sportowej. Wiele wskazuje na to, że Barcelona ostatecznie rozstanie się z NIKE, ale prawdopodobnie dopiero po przyszłym sezonie.

Jak informuje @memorabilia1899, Barça i NIKE pozostają razem na następny sezon i złożono już zamówienia na produkcję koszulek domowych i wyjazdowych na sezon 2024/25. Wszystkie koszulki na następny sezon będą według niego produkowane w Tajlandii, również trzeci zestaw, który wcześniej był produkowany w Indonezji.

W ten sposób zamyka się najprawdopodobniej temat marki własnej. Z kolei po następnym sezonie, jeśli NIKE nie poprawi swojej oferty, klub może podpisać umowę z Pumą, która oferuje dużo większe pieniądze.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Laporta i jego działania w pigułce :) pomacha szabelką po czym ogon pod siebie i ewakuacja, ja tam się cieszę że dalej Nike

Powiedzmy sobie szczerze - tylko marzyciele bez znajomości realiów produkcji czegokolwiek mogli wierzyć że Barcelona może stworzyć markę własną - wygrało rozwiązanie najbardziej prawdopodobne i tyle.

To było wiadome, były już wiadomości że nawet jakby dzisiaj podpisano umowę to by nie zdąrzyli wogóle wyprodukować tych koszulek

Od sezonu 25/26 Puma wjeżdża.