Ojciec Bojana: Erling Haaland traktuje Barçę priorytetowo

Krystian Cichocki

2 kwietnia 2024, 23:30

Sport

31 komentarzy

Fot. Getty Images

Jednym z głównych celów FC Barcelony od czasu przybycia Joana Laporty jest Erling Haaland. Norweski napastnik jest jednym z marzeń prezydenta, który odbył już spotkanie z Rafaelą Pimientą, agentem piłkarza.

Dziś rano w programie Què T'hi Jugues Bojan Krkić Sr, ojciec byłego zawodnika Barçy, który przez lata pracował w dziale skautingu klubu, wypowiedział się na temat możliwości dołączenia zawodnika Manchesteru City do Barcelony.

- Erling Haaland traktuje Barçę priorytetowo. Jeśli miałby wybierać między Barçą a Realem, wybrałby Barçę. – stwierdził Krkić.

Barça ma wiele problemów finansowych, choć ojciec byłego piłkarza uważa, że nowe Camp Nou będzie świetną wiadomością dla klubu.

- Barça stopniowo się odbudowuje. Powróci na Camp Nou, a to wiele zmieni w kwestii marketingu i merchandisingu. Do tego dochodzą inwestorzy, sprzedaż piłkarzy....

Jeśli chodzi o Haalanda, Bojan Krkić Sr odważył się nawet podać datę ewentualnego przybycia Norwega. Jak wyjaśnił, w sezonie 2025/26 może być wiele możliwości przeprowadzenia operacji. Ponadto przypomniał, że pierwszym przystankiem otoczenia zawodnika była Barcelona w celu porozmawiania z Joanem Laportą.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Żeby Złote Dziecko strzelało to musi być obsłużony jak Lewandowski w Bajernie przez Tomasza Młynarza, u nas takich osoób oprócz İlkaya nie ma.
U nas atak to jeden wielki chaos i brak kontrataków. Tylko pytanie czy to wina trenera czy stylu zawodników.

Halaand nie pasuje do Barcelony. To będzie strzał w kolano, zmarnowane pieniądze. Lepiej poszukać kogoś innego, kto za 3 lata godnie zastąpi Lewandowskiego.

Spokojnie, lapcio wszystko przeliczył. Wystarczy jedynie, że co okno sprzedamy za 100 mln I wszystko się zepnie, może mawet na podwyżkę dla oriola wystarczy

Mamy mu dać część stadionu zamiast hajsu który dostaje w Man city, że tak nagle o tym wspomniał. Porównuje tutaj z Realem niestety, i oni chyba swą sezony grali bez pełnych trybun. A i tak przeciągnęli pracę o dodatkowe modyfikacje. Nie chce mi się wierzyć w to iż wyrobią się w dwa lata. Czy halland będzie pasował do Barcy za dwa lata. Duży okres czasu to jest,

Pomarzyć dobra rzecz.

Po pierwsze kategorycznie nas nie stać.
Po drugie on kompletnie tutaj nie pasuje

Mapet do papierowych, a Norweg do nas i mamy znowu duet na El Clasico.

Z tego co wiem to przyjdzie po konferencji Verattiego

Kurczę... brakuje jeszcze wypowiedzi szatniarki z Etihad aby to potwierdzić

Halaand bez takiego goscia jak de bruyne czy skrzydlowych jak foden itp sam za duzo nie zdziala. On potrzebuje kogoś kto mu bedzie wysuwał patelnie/ dośrodkowania

Really? Może niech media dadzą sobie spokój z takimi pierdołami jak Haaland w Barcy.

Przestańmy żyć mrzonkami. To się nie wydarzy, a jeśli jednak się w najbliższych latach wydarzy to znaczy, że komuś sufit spadł na głowę bo w naszej delikatnej sytuacji to szaleństwo, a sam Haaland nie rozwiąże naszych problemów sportowych. Marketingowo nie jest też Messim, żeby aż tyle kasy przyciągał do klubu. Z całym szacunkiem to świetny zawodnik, ale jego astronomiczny kontrakt wraz z kwota odstępnego byłby dla nas gwoździem do trumny.

Kolejny duży sztywniak na 9tce, w dodatku pożre cały hajc na jedno okno transferowe.

Jest nasz, to jest przeznaczenie.

Laporta sprzedaj swoją wątrobę i kup Norwega!

Mój stary dementuje