Joan Laporta: Widzę wspaniałą Barçę z tytułami w ciągu najbliższych pięciu lat

Mateusz Doniec

29 lutego 2024, 17:30

Mundo Deportivo

38 komentarzy

Fot. Getty Images

Joan Laporta przewodniczył reprezentacji FC Barcelony na wydarzeniu z okazji przedłużenia umowy z Cuprą. Obecni byli również wiceprezes Juli Guiu i kilku członków profesjonalnych drużyn, takich jak Robert Lewandowski, Jana Fernández, Nnaji, Feixas, Donen Makuc i Matias Pascual.

"Partnerstwo z Cuprą będzie można zobaczyć na Espai Barça. Musimy podkreślić pracę zespołu marketingowego. Widzę wspaniałą Barçę z tytułami w ciągu najbliższych pięciu lat" - powiedział Joan Laporta podczas prezentacji odnowionej współpracy z Cuprą.

Prezydent wypowiedział się również na temat La Masii: "W Barçy zawsze byliśmy zaangażowani w talent od najmłodszych lat, zaangażowanie Barçy w szkolenie jest wyjątkowe na świecie. Pojawiły się pokolenia, które osiągnęły niezwykłe wyniki i dzieje się to z pokolenia na pokolenie. Istnieje ciągłość. Było wspaniałe pokolenie, które doprowadziło nas do wielkich sukcesów i dzięki temu, z efektem zarażenia pojawia się kolejne. To jedna z naszych mocnych stron i nasz fundament. Nasze zaangażowanie na rzecz młodych ludzi z La Masii, która jest światowym punktem odniesienia i wiedzą, którą eksportujemy do wielu krajów".

Prezydent dodał: "Aby klub był rentowny i zrównoważony, zarówno pod względem sportowym, jak i ekonomicznym, postawienie na wychowanków jest bardzo ważne. Zawsze odnosiliśmy sukcesy, gdy zespół składał się głównie z wychowanków i transferami na najwyższym poziomie".

 

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Coraz bardziej się martwię, dokąd nas doprowadzi zarządzanie klubem oparte przede wszystkim na populiźmie prezydenta ?

Tak na pewno Laporta

A ja twarz widzę, buzię widzę w tym tęczu.

Lapcio wstawaj zesrałeś się …niestety ale sytauacje tak skomplikował Barto, że będziemy oglądać dupsko Realu Madryt przez najbliższe conajmniej 5 lat

Gruby bajerant z Katalonii... a co ma powiedzieć...

Wie co mówi. Jest przecież ten puchar Kampera czy tam Gampera czy jakoś tak. Może i ze dwa razy go wygramy w ciągu tych pięciu lat.

przez najblizsze lata to zero jakiegos pucharu taka jest prawda

Ku mojemu zaskoczeniu zgadzam się w tym przypadku z Laportą - ja również widzę wspaniałą drużynę dopiero za 5 lat patrząc jak duża liczba młodych zawodników jest do dalszego rozwijania. Można by było zadać pytanie po co było przepalać pieniądze i rezygnować z rozwoju zespołu w ostatnich sezonach. Za kadencji Laporty nikt w LaLiga nie przepalił tyle pieniędzy co Barcelona zamiast naprawić FFP czy spłacić część długów.
Polityczny manipulant "Zawsze odnosiliśmy sukcesy, gdy zespół składał się głównie z wychowanków i transferami na najwyższym poziomie" - no niby tak, ale ci wychowankowie zazwyczaj w okresie największych sukcesów byli w wieku 22-28 lat :)

Podajcie mu insulinę!!

Może miał na myśli pięć Pucharów Gampera?

Won z tym prezydentem najgorszy jaki był my to będziemy za jego kadencji średniakiem

I znowu atak pseudo kibiców xD a co miał powiedzieć? ze suche lata przed nami? To byscie przyszli i pisali 'jak prezydent moze tak gadac'
reprezentujecie smutny obraz kibica

Wstawaj Joan, zesrałeś się

Skoro tak sądzicie że to nie możliwe że nawalony lub wywary działają …… Więc takie pytanie mam po jakiego chu….. tutaj siedzicie wypad gdzie indziej

Najpierw słodkie sny o Messim, a teraz to. Tam muszą działać srogie wywary.

chyba w EA FC 24

Coraz gorzej z nim. Żyje w innej rzeczywistości. Widać jak nadmiar alkoholu wpływa na jego organizm.

Zapomniał o karze Realu jak wyglada ….

Znowu pijany czy co?

Tak jak Tusk widział paliwo po 5 zł.