Atlético traci punkty z czerwoną latarnią ligi!

Mateusz Doniec

24 lutego 2024, 23:01

14 komentarzy

Atlético Madryt zremisowało na wyjeździe z ostatnią w tabeli Almeríą 2:2. Dzięki temu Barcelona powiększyła przewagę nad Los Colchoneros do pięciu punktów.

Atlético otworzyło wynik już w drugiej minucie za sprawą Angela Correi. W 27. minucie gospodarze wyrównali po trafieniu Luki Romero. Do przerwy wynik 1:1 już się nie zmienił. Na początku drugiej części znów na prowadzenie wyszło Atléti po golu Rodrigo De Paula, a Almería szybko wyrównała, znów za sprawą Luki Romero. W samej końcówce w przeciągu dwóch minut stuprocentowe okazje mieli po jednej stronie Morata, a po drugiej Leo Baptistao, ale wynik już się nie zmienił.

Tym samym Atlético straciło punkty z ostatnią drużyną w tabeli. Barcelona dzięki zwycięstwu nad Getafe uciekła zatem Madrytczykom na pięć oczek. Co więcej, jeśli Athletic pokona jutro Real Betis, zrówna się punktami z Los Colchoneros. Z Betisem w następnej kolejce zmierzy się również Atlético.

No dobra, jest się czym rajcować? My straciliśmy punkty i trzy bramki z przedostatnią drużyną. Wygraliśmy z Celtą, zrobiliśmy fajny wynik z Getafe ale Barca to drużyna gdzie nie wiadomo co odwali w następnym meczu. Mamy na rozkładzie jazdy Napoli, jak Granada pyknęła trzy bramki na Montjuic to Napoli też może poszaleć.

Jeszcze niech Ramos trafi bramkę jutro na 1-0 w 90 minucie i będzie prima :)

Teraz kibicujemy jutro Ramosowi... niech pobije te biale dbany!

Jakoś ta Almeria nikomu nie leży

Szkoda tej porażki z Villareal i remisu z Granada bo już mogłaby być ciekawa sytuacja dla nas w lidze i jakieś emocje.

Troszkę wstyd mi za siebie że stawiałem Atletico,jako głównego kandydata na mistrza..