Marca: Występ Marcosa Alonso w Lidze Mistrzów prawie wykluczony

Krystian Cichocki

12 lutego 2024, 18:30

Marca

14 komentarzy

Fot. Getty Images

Barcelona nie radzi sobie dobrze w obronie. W samej LaLidze straciła 33 bramki w 24 rozegranych meczach. Kontuzje oraz indywidualne i zespołowe błędy zmniejszyły konkurencyjność zespołu. Xavi potrzebuje, aby wszyscy jego zawodnicy z tyłu poprawili swoją grę, ale nadal będzie musiał czekać na Marcosa Alonso.

Pochodzący z Madrytu zawodnik, który 3 stycznia przeszedł operację z powodu problemów z dolną częścią pleców, pozostanie wyłączony z gry przez kilka następnych meczów. Jego występ w starciu Ligi Mistrzów z Napoli jest praktycznie wykluczony. Pierwszy mecz odbędzie się 21 lutego we Włoszech.

Marcos Alonso wraca do zdrowia po kontuzji kręgosłupa, która zmusiła go do poddania się operacji. Trenował przez kilka dni we Francji, a od zeszłego tygodnia przebywa w Barcelonie, gdzie realizuje swój plan rekonwalescencji. Postępy obrońcy są dobre, ale nikt nie chce wymuszać jego powrotu i ryzykować utraty go na dłużej. 33-letni zawodnik chce dołączyć do zespołu, zwłaszcza w tej kluczowej części sezonu, ale zalecenie jest takie, że powinien to zrobić, gdy będzie gotowy na sto procent, nie wcześniej.

Marcos Alonso, którego kontrakt z Barceloną wygasa w czerwcu, opuścił już 19 meczów z powodu problemu z plecami. Jego występ w starciu z Napoli jest niemal wykluczony i minie kilka tygodni, zanim obrońca ponownie zostanie powołany przez Xaviego.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Może Xavi chce przedłużyć z nim kontrakt? XD

Jak dobrze, że to drewno zawija z klubu po sezonie.

ojej co z strata

Zapomniałem w ogóle, że on istnieje.

E mecz dopiero za rok 21 stycznia.

Chociaż jedno wzmocnienie przed LM

Oh no.....anyway

Po co w ogóle marnować czas na taki artykuł przecież nikt gościa nie traktuje poważnie

Całe szczęście, bo to kolejny Wielki Dżoker w talii Denzela. A raczej Piotruś, kto go ma w talii, ten przegrywa.

Ja to już np. zapomniałem, że on jest piłkarzem Barcy

Dzięki Bogu. ;)

A myślałem że dzisiaj już więcej złych wiadomości nie przeczytam…

Zapomniałem że on tu gra xd

Zapomniałem o gościu XD